آکاایران: ارائه فیلم های آموزشی به دانش آموزان برای برقراری عدالت آموزشی

آکاایران: تولیدات ویدئویی پروژه دانوین از طریق پلتفرم مدرسه فیلیمو نیز به مخاطبین ارائه خواهد شد.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، به گفته مدیرعامل موسسه علمی رزمندگان مجموعه کتاب و محتوای دانوین به عنوان اولین کتاب هوشمند تعلیم و تربیت ایران که با رویکرد ایجاد تحول آموزشی بر مبنای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، توسط موسسه علمی رزمندگان تولید شده است به زودی به عنوان یک جریان ساز در نظام تعلیم و تربیت مطرح خواهد شد.

مرتضی فاطمی نژاد با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی دانوین برقراری عدالت آموزشی و دسترسی یکسان تمام دانش آموزان کشور به محتوای جذاب و فاخر علمی است، افزود: با توجه به تولید بیش از 5 هزار دقیقه ویدئوی علمی - آموزشی منحصر به فرد پیرامون کتب درسی دانش آموزان و افزایش این تولیدات به بیش از 25 هزار دقیقه ویدئو تا پایان سال تحصیلی، از طرفی شرایط ویژه نظام آموزشی کشور به واسطه همه گیری ویروس کرونا ، مقرر شد با توجه به گستره مخاطبین پلتفرم فیلیمو و سهولت دسترسی دانش آموزان سراسر کشور به این پلتفرم ، محتوای دانوین از طریق پلتفرم مدرسه فیلیمو نیز در اختیار مخاطبین قرار گیرد  تا دانش آموزان عزیز کشورمان بتوانند به راحتی به این محتوا دسترسی دارا باشند.

وی با تأکید بر اینکه دانوین یک جریان مستمر در یادگیری مفهومی علوم  است، تصریح کرد: محدوده اثر گذاری دانوین تنها به محتوای ویدئویی محصور نمیشود. بلکه دانوین با ارائه کتاب هوشمند و خدمات پشتیبانی علمی از معلمان و دانش آموزان ضمن تلفیق محتوای مکتوب با محتوای الکترونیکی ، فرایند یکساله یادگیری مفاهیم درسی را تسهیل خواهد کرد. 

مدیرعامل موسسه علمی رزمندگان در پایان تأکید کرد: در شرایط ویژه کنونی و با توجه به فقر محتوای آموزشی – تربیتی در کشور، بر همه دست اندرکاران این حوزه لازم است که با قوت و در اسرع وقت جهت جبران این ضعف  قدم بردارند. لذا موسسه علمی رزمندگان به نمایندگی از سازمان بسیج مستضعفین تمام ظرفیت های خود را در این خصوص بکار گرفته است تا انشالله زمینه ساز رشد و تربیت آینده سازان این مرز و بوم شود.

دانش آموزان 13 آبان در پشت بام منازل "مرگ بر آمریکا" می گویند

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :