وزیر کشور: نباید جامعه را در مقابل پدیده های بیرونی کشور شرطی می کردیم- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim
عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: ما باید در مقابل رسانه های خارجی افکار عمومی خود را مدیریت کنیم و نباید جامعه را در مقابل پدیده های بیرونی کشور شرطی کنیم که متاسفانه

آکاایران: وزیر کشور: نباید جامعه را در مقابل پدیده های بیرونی کشور شرطی می کردیم

آکاایران: عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: ما باید در مقابل رسانه های خارجی افکار عمومی خود را مدیریت کنیم و نباید جامعه را در مقابل پدیده های بیرونی کشور شرطی کنیم که متاسفانه این اتفاق الان افتاده است.

- اخبار سیاسی -

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور اظهار داشت:  بخشی از شرایط و مشکلات واقعی برای مردم ملموس است اما آنچه شرایط را سخت تر می کند موضوع رسانه های خارجی در انتخابات آمریکا است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی افزود: مردم با دولت به خوبی همراهی کردند و ما هم باید به آنها کمک کنیم؛ قیمت برنج خارجی از 5000 تا 6000 تومان به 24000 تومان رسیده و افزایش قیمت ها باعث خارج شدن بخشی مردم از مدار خرید می شود. همه مشکلاتی مثل محدودیت ها و تحریم را می دانیم اما باید در زمینه رسانه ای و مدیریتی تلاش کنیم و باری را از دوش دولت برداریم.

وزیر کشور اضافه کرد: ما در اینجا در مقابل رسانه های خارجی باید افکار عمومی خود را مدیریت کنیم و نباید جامعه را در مقابل پدیده های بیرونی کشور شرطی کنیم که متاسفانه این اتفاق الان افتاده است؛ باید بانک مرکزی در مورد دخالت های ارزی تلاش داشته باشد؛ تقریبا ما در حوزه کالایی مشکلی نداریم اما باید در زمینه قیمتی تلاشمان برای مردم ملموس باشد.

رحمانی فضلی خاطر نشان  کرد: بخشی از مشکلات بازار بورس، رسانه ای است؛ هر چند اقدام اطلاع رسانی بورس خوب بوده که دیر انجام شده اما به هرحال خوب است. رسانه ها نباید مردم را دچار تشویش ذهنی کنند .

وی گفت: انتظار ما از وزارت ارشاد این است که رسانه ها را کنترل کنند. کماکان رسانه های خارجی باید رصد شوند و مقابله و اقدامات ایجابی که لازم است انجام شود. نباید اتفاقات انتخاباتی آن سوی آب محور دوقطبی شود. سیاست کلی ما این است که نباید این موضوع باعث اختلافات داخلی شود.

وزیر کشور اظهار داشت: نباید هیچ نوع افزایش قیمتی در زمینه کالاها داشته باشیم. بازار باید دارای اثر تعادلی باشد.

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :