تاکید امیر حاتمی بر حفظ تمامیت ارضی سوریه در اجلاس سه جانبه آنکارا- اخبار سیاسی
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در گفت وگوی تلفنی با وزیر دفاع سوریه بر حفظ تمامیت ارضی سوریه در اجلاس سه جانبه آنکارا تأکید کرد.

آکاایران: تاکید امیر حاتمی بر حفظ تمامیت ارضی سوریه در اجلاس سه جانبه آنکارا

آکاایران: - اخبار سیاسی -

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر سرتیپ حاتمی در گفتگوی تلفنی با سپهبد علی عبدالله ایوب وزیر دفاع سوریه، بر همکاری و اهتمام جمهوری اسلامی ایران در بازسازی سوریه تأکید و در مورد برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های دفاعی به عنوان یکی از بندهای مهم سند موافقت نامه فی مابین توافق کردند.

امیرحاتمی:سیاست راهبردی جمهوری اسلامی، ارتقا قدرت دفاعی و بازدارندگی فعال است

 

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با ابراز خوشحالی از استقرار ثبات در سوریه، ساقط کردن کردن پهپادهای رژیم صهیونیستی در استان‌های حماه و قنیطره توسط پدافند هوائی و نیروهای ارتش این کشور را نشانه تغییر و بهبود شرایط دفاعی سوریه دانست و در این مورد ابرازخرسندی کرد.
 
امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران استقرار صلح و امنیت پایدار در منطقه با همکاری کشورهای منطقه است افزود: در اجلاس سه جانبه آنکارا نیز طرفین بر حاکمیت ملی و حفظ تمامیت ارضی سوریه تأکید کردند.

وزرای دفاع  کشور ایران و سوریه در این گفتگو بر تداوم رایزنی ها و همکاری های نزدیک دو کشور در حوزه های دوجانبه و منطقه‌ای تأکید کردند.

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :