ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه آزاد از امروز 23 شهریور ماه آغاز شد- اخبار سیاسی
ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی23 و 24 شهریور ماه 98 انجام می شود.

آکاایران: ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه آزاد از امروز 23 شهریور ماه آغاز شد

آکاایران: - اخبار سیاسی -

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی همه رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شنبه 23 شهریور ماه آغاز شده است و تا 24 شهریورماه 98 ادامه دارد.
نشانی و تلفن واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی iau.ac.ir درج شده است، مراجعه کنند. عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.

تریبون آزاد رسانه در دانشگاه آزاد گیلان برپا می‌شود
مهلت دفاع از پایان‌نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد تمدید شد
کارنامه انتخاب رشته داوطلبان دانشگاه آزاد 17 شهریور منتشر می‌شود

براساس راهنمای منتشرشده مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی؛ اصل مدرک کارشناسی «لیسانس» صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج از کشور که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به انضمام ریز نمرات دور کارشناسی با قید معدل، اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی از تمام صفحات آن، شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ که اخیراً تهیه شده باشد «برای مشمولین 12 قطعه»، اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی، مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران پذیرفته‌شده را مشخص کند، تکمیل و ارائه سایر فرم‌های درخواست ثبت‌نام، از مهم‌ترین مدارک لازم برای ثبت‌نام قبول‌شدگان در دانشگاه آزاد اسلامی است.

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :