حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه بجنورد از اخذ تصمیمات مهم برای توسعه استان در سفر خود به خراسان شمالی خبر داد.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در بدو ورود به فرودگاه بجنورد٬ با ابراز خوشحالی از سفر به استان خراسان شمالی در سالروز میلاد امام رضا(ع)٬ اظهار داشت: هدف از این سفر پیگیری مصوبات سفر قبل در سال 1394 و نحوه و چگونگی اجرایی شدن آن هاست.

وی افزود: تمام مصوبات سفر قبل اجرایی شده و بخشی از آن ها هنوز اجرایی نشده که در این زمینه پیگیرها و دستورات لازم اتخاذ می شود.

رئیس جمهور ادامه داد: در این سفر نیز افتتاح پروژه های مهمی در صنعت برق٬ آب و کشاورزی در نظر گرفته شده و به توسعه استان کمک می کند.

حسن روحانی خاطر نشان کرد: در این سفر تصمیمات خوبی برای توسعه استان در سال های آینده اتخاذ می شود.

رئیس جمهور بلافاصله از بجنورد عازم شهرستان شیروان شده و تا ساعاتی دیگر در ورزشگاه شهدای کارگر این شهر در اجتماع مردم پرشور استان سخنرانی خواهد کرد.

بازدید و افتتاح دو واحد 160 مگاواتی بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان، حضور در جلسه شورای اداری استان و همچنین افتتاح همزمان تعدادی از طرح ها و پروژه های عمرانی و توسعه ای خراسان شمالی به صورت ویدیو کنفرانس  از دیگر برنامه های رئیس جمهور در سفر فشرده یک روزه به این استان است.

منبع: تسنیم
.

منبع : mashreghnews.ir