اروپا فرصتی ندارد/ دوره دیپلماسی قایق های توپ دار به سر آمده است
کمالوندی گفت: اروپا فرصتی ندارد؛ اقدامات هسته ای در اجرای دستور رئیس جمهور و شورایعالی امنیت ملی بی وقفه ادامه خواهد یافت.

آکاایران: کمالوندی گفت: اروپا فرصتی ندارد؛ اقدامات هسته ای در اجرای دستور رئیس جمهور و شورایعالی امنیت ملی بی وقفه ادامه خواهد یافت.

آکاایران: اروپا فرصتی ندارد/ دوره دیپلماسی قایق های توپ دار به سر آمده است

به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در دیدار "اندرو موریسون"، معاون خاور میانه‌ای وزارت امور خارجه انگلیس با بهروز کمال‌وندی، معاون اموربین‌الملل، حقوقی و مجلس و سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران که به درخواست طرف انگلیسی و در محل سازمان انجام گرفت، طرفین آخرین تحولات در خصوص برجام و مسائل بین‌الملل را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

کمال‌وندی با یاد‌آوری اهمیت اجرای تعهدات طرف مقابل در برجام، بر جدیت ج. ا. ایران در اجرای اقدامات اعلام شده در چارچوب پاراگراف‌های ۲۶ و ۳۶ تاکید داشته و یاد‌آور شد که تولید اورانیوم غنی شده بر اساس آنچه که رئیس جمهور و شورایعالی امنیت ملی مشخص نموده است، ادامه خواهد یافت.

معاون اموربین‌الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به اظهارات موریسون که ضمن ابراز حمایت از برجام از سوی کشورش، خواستار خویشتن‌داری ایران و حفظ برجام شده و عبور از تعهدات را جدی و مخاطره آمیز ارزیابی نمود، گفت: اینگونه تهدید‌ها و فشار‌های حداکثری اعمال شده از سوی آمریکا محکوم به شکست است.

وی در ادامه تاکید داشت که دوره دیپلماسی قایق‌های توپ‌دار به سر آمده و با دنبال نمودن تحولات چند هفته گذشته، آمریکائی‌ها باید آموخته باشند که سیاست‌های تخریبی آن‌ها نه تنها نتیجه دلخواه نداده بلکه به تشدید تنش‌ها نیز منجر شده است.

انتهای پیام/ 

.

منبع : https:yjc.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :