ممنوعیت کاپوتاژ� خودروهای سواری برای عزیمت به عراق تا آخر مهر- اخبار اجتماعی
رئیس پلیس راهور گفت: فقط 400 دستگاه اتوبوس به صورت کاپوتاژ می توانند از مرز چذابه وارد عراق شوند و تا آخر مهرماه کاپوتاژ خودروهای سواری برای عزیمت به ع

آکاایران: ممنوعیت کاپوتاژ� خودروهای سواری برای عزیمت به عراق تا آخر مهر

آکاایران: - اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار سیدکمال هادیان‌فر در حاشیه اعزام تیمهای پلیس راهور به مرزهای چهارگانه مهران، شلمچه، چذابه و خسروی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی همچون سنوات گذشته با آمادگی کامل برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین و تسهیل در تردد و مدیریت ترافیک، مأموریتهای خود را دنبال می‌کند.

رئیس پلیس راهور افزود: مراسم اربعین عملاً پس از عاشورای حسینی(ع) آغاز شده و از ابتدای مهرماه بر جمعیت عاشقان و دلدادگان اباعبدالله الحسین(ع)  برای پیوستن به این کنگره بزرگ و جهانی افزوده می‌شود.

وی تصریح کرد: از هشتم مهرماه سال جاری پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا براساس تمهیدات پیش‌بینی شده تیمهای خود را در چهار مرز، مرزمهران، شلمچه، خسروی و چذابه در سه استان هدف کرمانشاه، خوزستان و ایلام مستقر کرده است.

این مقام انتظامی افزود: امروز در راستای تقویت توان همکارانمان، تیمهای کمکی به مرزهای چهارگانه اعزام می‌شوند.

هادیان‌فر با بیان اینکه نیروهای پلیس راهور در سه استان هدف و در تمام مسیرهای تردد زوار به‌صورت شبانه‌روزی حضور دارند، تأکید کرد: مدیریت ترافیکی، ایمنی و تسهیل ترددها از اولویت اصلی این پلیس در اجرای مأموریت اربعین است.

حضور 6500 پلیس راهور در مرزهای چهارگانه

رئیس پلیس راهور با اشاره به حضور 6هزار و 500 نیروی پلیس راهور در مرزهای چهارگانه، گفت: علاوه بر نیروهای پیاده که در معابر و مسیرهای تردد زوار مستقر هستند، هزار و 265 تیم خودرویی و صد دستگاه گشت موتوری پلیس راهنمایی و رانندگی در این مأموریت حضور دارند.

وی عنوان داشت: با اعزام تیمهای پلیس راهور از امروز به مرزهای چهارگانه، از فردا تمام 6هزار و 500 تیم پلیس راهور در مرزها به‌صورت کامل مستقر می‌شوند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تا پایان مهرماه این مأموریت معنوی و بزرگ را با جدیت دنبال می‌کنیم، یادآور شد: فقط 400 دستگاه اتوبوس به‌صورت کاپوتاژ می‌توانند از مرز چذابه وارد عراق شوند و تا آخر مهرماه کاپوتاژ خودروهای سواری برای عزیمت به عراق ممنوع است.

هادیان‌فر با اشاره به وقوع دو تصادف در عراق، عنوان کرد: متأسفانه دو دستگاه از اتوبوسهای حامل زائران در خاک عراق تصادف کرده و براساس گزارش‌گیری از سامانه سپهتن متوجه شدیم که علت این تصادفات سرعت غیرمجاز بوده است.

رئیس پلیس راهور متذکر شد: رانندگان بدانند که حتی اگر در این ایام در کشور عراق تخلفی کنند با گزارش‌گیری از این سامانه پس از بازگشت به کشور اعمال قانون می‌شوند.

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا: مردم عراق می‌دانند چگونه فضا را مدیریت کنند

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :