فرمانده قرارگاه اربعین ناجا: مردم عراق می دانند چگونه فضا را مدیریت کنند- اخبار اجتماعی
فرمانده قرارگاه اربعین ناجا بابیان اینکه با راه افتادن موج اربعین تمام مسائل آرام می شود گفت: مردم عراق، اربعینی و امام حسینی هستند و خودشان می دانند چگونه از

آکاایران: فرمانده قرارگاه اربعین ناجا: مردم عراق می دانند چگونه فضا را مدیریت کنند

آکاایران: - اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا، سردار محسن فتحی‌زاده صبح امروز در حاشیه هشتمین گردهمایی موسسات حفاظتی و مراقبتی کشور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مرزهای شلمچه، چذابه و مهران هیچگونه مشکلی برای تردد زائران ندارند، اظهار کرد: سال گذشته تجربه عبور 189 هزار زائر در یک شبانه‌روز را از مرز مهران داشتیم و این آمادگی وجود دارد که اکنون تا 150 هزار زائر از این مرز عبور کنند، در صورت تعداد حضور بیشتر زوار نیز مدیریت صورت می‌گیرد.

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا تصریح کرد: از طرف کشور ایران مشکلی برای بازگشایی مرز خسروی موجود نیست و طرف عراقی باید برای این کار آماده باشد.

فتحی‌زاده درباره تحولات چند روز اخیر در کشور عراق و تأمین امنیت زوار اربعین نیز گفت: با راه‌افتادن موج اربعین تمام مسائل آرام می‌شود، مردم عراق مردمی اربعینی و امام حسینی هستند و می‌دانند از زائران چگونه پذیرایی و فضا را مدیریت کنند. البته پلیس و مسئولان عراقی مراقبت‌های لازم را برای تامین امنیت زائران انجام می‌دهند.

سرلشکر صفوی: تیر و سنگ هم از آسمان ببارد، عاشقان حسین نمی‌هراسند
مانعی برای ورود زائران اربعین به نجف نیست/ آغاز تردد زائران از مرز خسروی

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :