80 درصد سهام برخی تاکسی های اینترنتی در اختیار اتباع عربستان و امارات است؟- اخبار اجتماعی
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به ادعایی درباره اینکه 80 درصد سهام برخی شرکت های تاکسی اینترنتی در اختیار اتباع سعودی و اماراتی است گفت: اطلاعات و مدارک خود را در ای

آکاایران: 80 درصد سهام برخی تاکسی های اینترنتی در اختیار اتباع عربستان و امارات است؟

آکاایران: - اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، غلامحسین اسماعیلی در ادامه دوازدهمین نشست خبری خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه سهام برخی شرکت های تاکسی اینترنتی تا حدود 80 درصد مربوط به خارجی ها از جمله اتباع اماراتی و سعودی است گفت: اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید و آمادگی داریم، مورد بررسی قرار دهیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره جرم سیاسی و اینکه برنامه قوه قضائیه برای رسیدگی به حرایم سیاسی اظهار کرد: جرم سیاسی در قانون تعریف شده و در این ارتباط قانون داریم و تاکید رییس قوه قضائیه بر این است که در دوره نوین مرزبندی دقیق تری بین جرم امنیتی و جرم سیاسی قائل شویم. هرگانه عمل ارتکابی مشمول جرم سیاسی بود، تحت عنوان این جرم و هرگاه مشمول جرم بود، تحت عنوان جرم امنیتی رسیدگی شود و تاکید رییس قوه قضائیه این است که در این ارتباط سخت گیری نکنیم.

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره بازداشت 21 نفر از کارگران آذرآب و آخرین وضعیت تجدیدنظر درباره احکام کارگران هفت تپه گفت: آنچه رییس قوه قضائیه اعلام کرد، یک سیاست کیفری کاملا مشخص است. در حوزه تعامل با اصحاب رسانه، کارگری و جرم سیاسی، سیاست های  کیفری رئیس قوه قضائیه مبتنی بر قوانین اعلام شد. زمانی این دستور صادر شد که در دادگاه بدوی حکم صادر شده بود و پرونده به دادگاه تجدیدنظر رفت و تعداد از کسانی که در زمره این پرونده ها بودند امروز، چهار نفر از این افراد قرار تامین شان تخفیف یافت و قرار بازداشت موقت به وثیقه یا وثیقه ها سبک شد و در صورتی که فردا وثیقه های تقلیل یافته را بسپارند آزاد می شوند.

اسماعیلی افزود: در این پرونده ها تاکید شد که وقت های نزدیک داده شود و این کار صورت گرفت و شاید تا یک ماه آینده رای صدر شود. البته باید مدنظر داشت که رای را قضات تجدیدنظر صادر می کنند و فقط سیاست کیفری به آنها اعلام شده و صدور رای و تشخیص نهایی با دادگاه است.

بازداشت کارگران هفت تپه در مسیر دیدار با نمایندگان کذب بود
مهلت ثبت اموال و دارایی مسئولان تمدید شد/ قطعیت محکومیت حبس شهرام جزایری به اتهام کلاهبرداری
دستگیری جدیدی بعد از بازداشت زم نداشتیم/اطلاعات ذی قیمتی به دست آمده است
حکم جعبه سیاه بابک زنجانی صادر شد
وصول 7 هزار میلیارد تومان از مفسدان اقتصادی در 91 پرونده
تشکیل پرونده برای 245 مدیر در ارتباط با سیلاب های بهار 98

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :