آکاایران: - اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حیدر عباس زاده با اعلام خبر بازداشت یک سارق تلفن همراه در خوزستان، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای تأمین امنیت زائران اربعین حسینی، پلیس آگاهی و مأموران یگان ویژه در عملیاتی مشترک زنی که تعداد 96 دستگاه تلفن همراه زائران را در کشور عراق سرقت کرده بود، شناسایی و هنگام ورود به کشور دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: مأموران پلیس در بازرسی از وسایل این متهم 96 دستگاه تلفن همراه که از زائران ایرانی در کشور عراق سرقت کرده و قصد فروش آنها را در کشور داشت، کشف کردند.

وی با بیان اینکه متهم سابقه 30 فقره سرقت در پرونده خود داشت، تصریح کرد: نیروی انتظامی برای برقراری امنیت زائران با به کارگیری تمام توان و تجهیزات تا بازگشت آخرین زائر به کشور تمهیدات لازم اندیشیده و اجازه نخواهیم داد افراد سودجو و فرصت طلب اهداف خود را اجرایی کنند.

این مقام انتظامی متذکر شد: تدابیر لازم به رئیس پلیس آگاهی شهرستان خرمشهر ابلاغ شده تا تمام مالباختگان که در کشور عراق توسط این فرد تلفن همراه آنها سرقت شده، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی تحویل آنها شود.

تهران| اعتراف 2 سارق به 400 فقره سرقت موتورسیکلت
8 نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com