آکاایران: وزیر اطلاعات: ایران هیچ اعتمادی به مذاکره با دولت آمریکا ندارد

وزیر اطلاعات گفت: ترامپ اگر به برجام هم برگردد تضمینی برای پیمان شکنی آمریکا نیست و ایران بر اساس تجربه گذشته هیچ اعتمادی به مذاکره با دولت آمریکا ندارد.

به گزارش ایسنا ، حجت الاسلام سیدمحمود علوی در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد و آیین تودیع و معارفه مدیرکل اطلاعات استان، افزود: اعتبار بین المللی آمریکا با خروج از برجام زیر سوال رفته و ترامپ قافیه را باخته است.

 

وی اظهار کرد: تسلیم کردن مردمی که سابقه چهل سال مقاومت در برابر جنگ، تحریم و تهدید را داشته است زهی خیال باطل است و ترامپ امیدی به جواب گرفتن از ملت ایران را با رفتار زورگویانه، فریبکارانه و توام با تحکم نداشته باشد.

 

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه ترامپ در راس دولتمردان آمریکایی با فشار و تشدید بازی های کودکانه و جنگ روانی به دنبال مایوس کردن مردم و ایجاد شکاف بین ملت و مسئولان نظام است، خاطرنشان کرد: ترامپ باید بداند که مردم مقاوم و همیشه بیدار ایران ساده نیستند که فریب نقشه های شوم و بازی های کودکانه دولتمردان آمریکایی را بخورند.

 

علوی تصریح کرد: ترامپ حتی اگر به برجام هم برگردد باید هزینه بدعهدی و پیمان شکنی دولت آمریکا را پس بدهد و مطمئن باشد که امکان مذاکره با عهدشکن در شان ملت بیدار ایران نیست.

 

وی ادامه داد: چگونه می شود به کسی که همچون آب خوردن به توافق چندجانبه بین المللی پشت پا می زند، اعتماد و با او مذاکره کرد.

 

وزیر اطلاعات با اشاره به مقاومت ملت سرافراز ایران در برابر تحریم ها و جنگ روانی چهل ساله دشمنان نظام و انقلاب، اضافه کرد: ملت ایران در برابر تهدیدها و توپ توخالی ترامپ به زانو در نخواهد آمد و دشمنان نظام اگر دست از پا خطا کنند پاسخ دندان شکن که در تاریخ ثبت خواهد شد از جمهوری اسلامی دریافت خواهند کرد.

 

به گزارش ایسنا ، حجت الاسلام سیدمحمود علوی همچنین در نشست با متنفذین و معتمدین ایلاد و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد به بیان ویژگی ها بخصوص حماسه آفرینی ها و رشادت های مردم لر زبان و عشایر غیور این خطه و حضور یکپارچه آنان در عرصه های حساس سیاسی پرداخت و افزود: تاریخ حماسه آفرینی ها، رشادت ها و ایثار رزمندگان این خطه قهرمان پرور را که نقش آفرینی هایشان بر هشت سال جنگ تحمیلی زبانزد بود را فراموش نخواهد کرد.

 

وی اظهار کرد: خدمت کردن به ملتی با چنین ویژگی هایی افتخاری بس بزرگ برای مسئولان نظام است.

 

وزیر اطلاعات اضافه کرد: در این سفر مشکلات و مطالبات مردم استان کهگیلویه و بویراحمد را بررسی و برای پیگیری به مسئولین ارائه خواهم کرد.

 

به گزارش ایسنا، در این مراسم چند نفر از عشایر اشعاری به زبان لری خواندند و همچنین حکم یکی از عشایر عضو صندوق بیمه روستاییان، عشایر و کشاورزان استان که بازنشسته شده بود از سوی وزیر اطلاعات اهدا شد.

 

 

.

منبع : sarpoosh.com