آکاایران: جعفرزاده: وزارتخانه ها برنامه ای برای آینده کشور ندارند

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ما گزینه ای جز مقاومت نداریم و هزینه مقاومت برای ما کمتر از التماس خاضعانه است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: قوه مجریه و وزارتخانه های دولت تقریبا تعطیل هستند و هیچ برنامه ای برای آینده کشور ندارند. انگار مملکت گل و بلبل است و ما کماکان نفت می فروشیم و مالیات می گیریم.

 

وی اضافه کرد: ما انتظار داریم وزارتخانه ها خودشان را برای بدترین حالت ها آماده کنند. من به جز یک بار که سازمان برنامه سه سناریوی خوش بینانه، متوسط و بدبینانه ارائه کرد از هیچ وزارتخانه و سازمان دیگری برنامه ای برای بدترین حالت ندیدم و این خودش یک نقص بزرگ است.

 

نماینده مردم رشت در مجلس اضافه کرد: اینکه ما فقط بگوییم مردم باید کمک کنند تا از شرایط بحرانی بیرون بیاییم، برای مردم جای سوال باقی می گذارد که پس مسئولین چه می کنند. امروز هیچ بانک و وزارتخانه ای برنامه ندارد و تصور می کنند کار با ان شاءالله و ماشاءالله جلو می رود اما ترامپ آرمان ها، اهداف و خون های چهل ساله ما را هدف قرار گرفته لذا نمی توانیم با او کنار بیاییم.

 

جعفرزاده در پایان گفت: ما هیچ گزینه ای به جز مقاومت نداریم البته مقاومت برای ما هزینه دارد اما هزینه آن کمتر از التماس خاضعانه است این در شرایطی است که دولت فاقد برنامه است و این ما را دچار مشکل می کند.

 

.

منبع : sarpoosh.com