آکاایران: وزیر اطلاعات؛

باید با همدلی و وحدت در پیشبرد اهداف انقلاب ایفای نقش کنیم

وزیر اطلاعات گفت: رهبر انقلاب اسلامی با درایت و صلابت کشتی انقلاب را در امواج خروشان و سهمگین عبور می دهند و ما نیز باید با همدلی و وحدت در پیشبرد اهداف انقلاب ایفای نقش کنیم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علوی در جلسه ی شورای اداری آذربایجان شرقی، نتیجه ی همکاری میان مسئولان را برقراری امنیت در این استان اعلام و ابراز امیدواری کرد: با عشق و روح خدمت و فاقد خستگی به مردم خدمت کنیم و بار مشکلات را از دوش آنان برداریم.

 

وزیر اطلاعات با اشاره به آیات و روایات معصومین (ع)، عزت را در گرو همدلی دانست و افزود: وحدت مایه قدرت می شود و اگر بخواهیم از گردنه ها با موفقیت عبور کنیم نخستین لازمه ی آن باهم بودن و برادری است و در صورتی می توانیم راهکارهای عبور از بحران را اثرگذار کنیم که وحدت داشته باشیم.

 

وزیر اطلاعات با اشاره به  نعمت امنیت، افزود: مردم ایران با مشاهده ی نا امنی ها در کشورهای منطقه، قدر امنیت حاکم بر کشور را که ثمره ی تلاش نیروهای نظامی و امنیتی است را به خوبی درک می کنند.

 

علوی امنیت را زیرساخت تمامی عرصه ها دانست و گفت: پیش نیاز امور فرهنگی، علمی، رسانه و سرمایه گذاری امنیت است تا بتواند به خوبی و با سرعت پیشرفت کند.

 

وی اظهار کرد: امنیت باید در چارچوب قانون و شرع و با بکارگیری راهکارهای عالمانه برقرار شود و همگان و حتی مدیر امنیتی باید بر مدار اخلاق با مردم رفتار کنند تا به نتیجه مطلوب دست یابند.

 

علوی با بیان اینکه مردم شرایط سخت و دشوار جنگ تحمیلی را تحمل کردند و اکنون نیز شرایط سخت اقتصادی را تحمل می کنند، گفت: مردم در صورت مشاهده ی یک دلی و همدلی مسئولان این سختی ها را پشت سر می گذارند و باید فاقد منت به آنان خدمت کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه تهدیدات دشمن به ویژه آمریکا و ترامپ کاری از پیش نمی برد، گفت: در صورت بروز هر مشکلی، مردم در این شرایط نیز وارد عرصه می شوند و با دشمنان مبارزه خواهند کرد و پای نظام ایستاده اند.

 

وزیر اطلاعات گفت: ما توانایی تبدیل تهدیدها به فرصت ها را داریم که رشد و پیشرفت ها بعد از پشت سر گذاشتن سختی ها حاصل خواهد شد و به لطف خدا از تحریم ها و فشارهای دشمنان عبور خواهیم کرد و آن را به فرصت تبدیل می کنیم.

 

وی افزود: باید با تعقل و پیدا کردن راهکارهای هوشمندانه و با تحمل سختی ها اراده ی خود را به دشمنان تحمیل کنیم.

 

وزیر اطلاعات گفت: رهبر انقلاب اسلامی با درایت و صلابت کشتی انقلاب را در امواج خروشان و سهمگین عبور می دهند و ما نیز باید با همدلی و وحدت در پیشبرد اهداف انقلاب ایفای نقش کنیم.

 

وی در پایان از زحمات مدیرکل سابق اداره اطلاعات استان تقدیر و مدیرکل نوین اداره کل استان آذربایجان شرقی را معرفی و منصوب کرد.

 

.

منبع : sarpoosh.com