آکاایران: محمدرضا تابش:

مسئولان سپاه گفتند پرونده فعالان محیط زیست آماده ارسال به قوه قضاییه است

محمدرضا تابش با اشاره به خبر برگزاری جلسه ای با حضور سران نظام و سید محمد خاتمی، گفت: من از محتوای موضوع خبر ندارم اما اگر چنین اتفاقی بیفتد بسیار عاقلانه و خردمندانه است.

سه شنبه هفته گذشته اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در همایش روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی گفته بود، مسوولان عالی رتبه کشور باید نمایش بزرگی از اتحاد داخلی را به صحنه بیاورند و به فضل الهی در هفته های آینده شاهد بخشی از این نمایش خواهیم بود. روز گذشته الیاس حضرتی این خبر را تکمیل کرد و گفت جهانگیری پیگیر برگزاری جلسه ای با حضور سران نظام و سید محمد خاتمی است.

 

محمدرضا تابش نماینده اردکان و نایب رئیس فراکسیون امید در گفت و گو با «اعتمادآنلاین»، با اشاره به خبر حضرتی مبنی بر برگزاری جلسه ای با حضور سران نظام و سید محمد خاتمی، گفت: من از محتوای موضوع خبر ندارم اما اگر چنین اتفاقی  به ذهن منور مسئولان در حاکمیت رسیده، بسیار خردمندانه است.

 

این نماینده مجلس ادامه داد: برگزاری چنین جلسه ای ضرورت دارد اما امکان پذیر بودن آن بستگی به اراده مسئولان مربوطه در حاکمیت دارد.

 

تابش گفت: قاعدتا اگر خردمندان به مسایل، وقایع و قضایایی که در کشور می گذرد، نگاه شود باید مورد استقبال قرار بگیرد.

 

او همچنین در خصوص خبرهایی مبنی بر رفع حصر، گفت: بنده از رفع حصر بی اطلاع هستم و چیزی در این خصوص نشنیده ام.

 

رییس فراکسیون محیط زیست مجلس همچنین در خصوص آخرین وضعیت فعالین محیط زیست که در بازداشت به سر می برند، تاکید کرد: با مسئولان سپاه صحبت کردم و آنها اعلام کردند که رسیدگی به پرونده فعالان محیط زیست تمام شده و آماده ارسال به محکمه یعنی قوه قضاییه است.

 

تابش ادامه داد: از محتوای پرونده فعالان محیط زیست بی اطلاع هستم.

 

 

.

منبع : sarpoosh.com