ظریف: به آمریکایی ها نشان خواهیم داد که مجبورند این اعتیادشان به تحریم را ترک کنند
وزیر خارجه ایران ضمن اعلام اینکه واشنگتن معتاد به تحریم است، عنوان کرد: به آمریکایی ها نشان خواهیم داد که،وی گفت: امروز آمریکا در برابر نظم ایبرالی جهانی ایستاد

آکاایران: ظریف: به آمریکایی ها نشان خواهیم داد که مجبورند این اعتیادشان به تحریم را ترک کنند

آکاایران: ظریف: به آمریکایی ها نشان خواهیم داد که مجبورند این اعتیادشان به تحریم را ترک کنند

وزیر خارجه ایران ضمن اعلام اینکه واشنگتن معتاد به تحریم است، عنوان کرد: به آمریکایی ها نشان خواهیم داد که مجبورند این اعتیادشان را ترک کنند.

به گزارش فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران  در اولین همایش مشترک سفرا و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با فعالان بخش خصوصی در محل اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران طی سخنانی عنوان کرد: بسیار خوشحالم برای سومین بار در جمع فعالان بخش خصوصی هستم و این بیانگر اهنیتی است که وزارت خارجه برای فعالان بخش خصوصی قائل است.

 

رئیس دستگاه دیپلماسی ایران یادآور شد: وظیفه وزارت خارجه تصدی گری در حوزه اقتصادی نیست و وظیفه ما تسهیل کردن این حوزه مهم است. 

 

وی گفت: امروز آمریکا در برابر نظم ایبرالی جهانی ایستاده است.  من خام نیستم که فکر کنیم می توانیم بین آمریکا و اروپا درگیری ایجاد کنیم. الان شکافی بین آنهاست و می توانیم از این شکاف بعنوان فرصت استفاده کنیم، ما نیازی نداریم پل شکاف بین آمریکا و اروپا باشیم.

 

ظریف ادامه داد: آمریکایی ها معتاد به تحریم هستند، می توانیم فشار کنونی را به فرصت تبدیل کنیم و در چند ماه آینده می توانیم به آمریکا نشان دهیم که مجبورند این اعتیادشان را ترک کنند.

 

وزیر خارجه سپس تصریح کرد زمینه برای تولید داخلی زیاد است.

 

این خبر  تکمیل می شود...

 

 

.

منبع : sarpoosh.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :