غلامرضا سلیمانی رئیس کل جدید بیمه مرکزی شد +سوابق
هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد، به غلامرضا سلیمانی امیری به عنوان رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی

آکاایران: هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد، به غلامرضا سلیمانی امیری به عنوان رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رأی اعتماد داد و از خدمات رییس کل پیشین تقدیر کرد.

<>

آکاایران: غلامرضا سلیمانی رئیس کل نوین بیمه مرکزی شد +سوابق

مراسم تکریم و معارفه روسای کل سابق و نوین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با حضور وزیر اقتصاد در محل این وزارتخانه برگزار شد.

مسعود کرباسیان در این مراسم که با حضور معاونین وزیر و مدیران صنعت بیمه کشور برگزار شد، افزایش سهم بیمه های خصوصی در بازار بیمه کشور را از جمله موفقیت های بیمه مرکزی در سالهای اخیر عنوان کرد.

وی با اشاره به تاکید رئیس جمهور مبنی بر افزایش سهم بیمه، بویژه بیمه های عمر گفت: بیمه ها در شرایط سخت مخصوصا در بلایای طبیعی در کنار مردم هستند.

سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران طی سخنانی در این مراسم، ضمن تشریح برنامه های آتی خود در خصوص ساماندهی صنعت بیمه کشور اظهار داشت: صنعت بیمه کشور باید از حالت جزیره ای خود بیرون آمده و نقشی بیش از پیش در عرصه اقتصاد کشور بویژه بازار سرمایه ایفا کند.

مدرک تحصیلی غلامرضا سلیمانی امیری

دکترای حسابداری از دانشگاه تهران

سوابق اجرایی

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان

مدیر عامل سرمایه گذاری تدبیر

مدیر عامل گروه توسعه اقتصادی تدبیر

عضو هیات مدیره شستا

رییس هیات مدیره بانک پارسیان

رییس سازمان تامین اجتماعی

عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا

ساتین

.

منبع : saten.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :