سردار سلیمانی خطاب به رئیس جمهور آمریکا: من به تنهایی مقابلت می ایستم
سردار سلیمانی در همدان سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت عملیات رمضان در اجتماع

آکاایران: سردار سلیمانی در همدان

سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت عملیات رمضان در اجتماع مردم همدان گفت: رئیس جمهور آمریکا در جواب رئیس جمهور ما مطالب سخیفی در توئیت خود بیان کرد. شأن رئیس جمهور ما نیست که جواب تو را بدهد، من به عنوان یک سرباز جواب تو را می دهم.

وی خطاب به آمریکا افزود: تو مارا تهدید می کنی به این که اقدامی انجام می دهی که در دنیا سابقه ندارد. این ادبیات کاباره است. یک کاباره چی با دنیا اینگونه حرف می زند.

<>

آکاایران: سردار سلیمانی خطاب به رئیس جمهور آمریکا: من به تنهایی مقابلت می ایستم

فرمانده سپاه قدس در ادامه اظهار داشت: شما چه کاری می توانستید بکنید که در طول این ۲۰ سال نکردید؟ شما با ده ها دستگاه تانک و نفربر و صدها فروند هلیکوپترهای پیشرفته آمدید به افغانستان و جنایت هایی را انجام دادید. شما بعد از ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۸ با ۱۱۰هزار سرباز چه غلطی کردید؟ امروز دارید به طالبان برای گفتگو التماس می کنید.

سردار سلیمانی ادامه داد: یادتان رفته برای سربازانتان پوشک بزرگسال تهیه می کردید و امروز آمدید ما را تهدید می کنید؟ شما در جنگ ۳۳ روزه چه غلطی کردید؟ غیر از این است که شروط حزب الله برای پایان جنگ را پذیرفتید؟

وی خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: ترامپ قمار باز! من خودم به تنهایی در مقابلت می ایستم. ما ملت، حوادث سختی را پشت سر گذاشته ایم، جنگ را شما شروع می کنید اما ما به پایان می رسانیم، بروید از پیشینیان خود بپرسید. پس ما را تهدید به کشتن نکنید. ما آماده هستیم در مقابلت بایستیم.

فرمانده سپاه قدس تصریح کرد:در گذشته آمریکا ابهتی داشت اما امروز زباله های ایران یعنی منافقین را دور خود جمع کرده اید تا چه چیزی را ثابت کنید؟ قدرت و توان ما را می دانید. چگونه است پس نمی توانید در مقابل ما و اعتقادات ما بایستید؟

دلیل شوق و شهادت رزمندگان اسلام معرفت و شناخت خدا بود

وی در ادامه با بیان اینکه شهادت به معنی هلاکت و خسارت نیست اظهارداشت: شهادت به معنی جاوید شدن در محضر خداست.

فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه یکی از دلایل حرکت شهدا به سمت شهادت این است که تعلقاتی متعالی و الهی دارا باشند که آنها را در راه رسیدن به خدا کمک می کرد.

سردار سلیمانی ادامه داد : اگر وجود انسان از محبت خدا پر شود از محبت های دیگر تهی شده و تمام تعلقات او تحت تاثیر عشق الهی قرار میگیرد.

وی ادامه داد:همه باید دعا کنیم خدا عاقبتمان را ختم به خیر کند موضوعی که  امام معصوم (ع) نیز به آن تاکید دارد پس تکلیف ما به عنوان یک فرد عادی در این عرصه نیز معلوم است.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: از حضور در چنین جمعی افتخار می کنم، از این جهت که با وجود گذشت قریب به ۳۰ و چند سال از شهادت سرداران شهیدی که امروز این مجلس به مناسبت شهادت قهرمانانه و مظلومانه آن ها برقرار شده، این جمعیت به پاس گرامیداشت آن ها حضور یافته اند.

وی با اعلام اینکه همدان شهر دین و دیانت است، گفت: همدانی نیستم اما در این کشور زندگی می کنیم و ویژگی شهرها را به خوبی می شناسیم، همدان شهر علما و عرفای برجسته، شهر فلاسفه و شعرای بزرگ است. همدان مفاخر بسیار بزرگ و ارزشمندی در دامن خود دارد که پدر، مادران و گذشتگان این شهر این افراد را در دامن خود پرورش دادند.

سرلشکر سلیمانی با اشاره به اینکه همدان مهد تمدن ایران و شهر نام آوران، شهر شهدای دیروز و امروز ماست، عنوان کرد: همدان شهر سردار شهید دیروز و امروز است، فردی که قافله سالار بود و در شهید پروری نقش ارزنده ای داشت و توانست حالت شهید ماندن را در دوره ای طولانی در خود حفظ کند.

وی ابراز کرد: شهید همدانی فرصت را مغتنم شمرد و با ذکاوت راهی یافت کرد ، خودش را داخل این راه کرد و سر به دار این راه شد، ابوالفضل این راه شد، آن وظیفه ای که دیروز در صحرای کربلا حضرت عباس(ع) به دفاع از حریم اهل بیت(ع) و خواهر مقدسه اش برعهده داشت، او آمد این وظیفه را چه دلپذیر برعهده گرفت و پر افتخار به اتمام رساند و نگذاشت گَرد اهانت و جسارت بر دامن بارگاه کبریایی حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) بنشیند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه همدان شهر شهیدان بارز انقلاب است گفت: شهیدان شهبازی، شهید حاج بابایی،  شهید همدانی و شهید مفتح از  شهیدان بزرگواری در عملیات رمضان هستند که در یک جنگ سخت و در آن هوای  گرم با گردان خود وارد عملیات شد.

.

منبع : saten.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :