آکاایران: ورود خواهر زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به این سازمان از ابتدا با حواشی مختلفی همراه بود. خواهر زاده ای جوان که ابتدا ریاست مرکز تشکل ها و مرکز پژوهش های بنیاد شهید و امور ایثارگران را بر عهده گرفت و پس از مدتی در مهر ماه ۱۳۹۳ به سمت معاونت پژوهش های بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شد.

<>

بعد از چند ماه از مدیریت میعاد صادقی در معاونت فرهنگی و پژوهش های بنیاد شهید و امور ایثارگران حجت الاسلام شهیدی در حکمی سید حسن موذنی را مجددا در سمتش ابقا کرده و با میعاد صادقی از معاونت فرهنگی خدا حافظی کرد.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مقامی در هیئت وزیران است. او وظیفه معاونت ریاست جمهور رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ایران را بر عهده دارد.

<>

ازدواج سیاسی

سید محمدعلی شهیدی محلاتی رئیس کنونی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ از سوی حسن روحانی به این مقام، منصوب شد.

محمدعلی شهیدی در جریان انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۹۲) مسئول کمیته روحانیون ستاد انتخاباتی حسن روحانی بود و مشاور وی در امور روحانیت است. محلاتی همچنین باجناق علی اکبر ناطق نوری و عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی ایران می باشد.

او همچنین پدر همسر محمد سعید مهدوی کنی، فرزند محمدرضا مهدوی کنی است و پدر همسر علی خزعلی فرزند آیت الله خزعلی است.

منبع: سایت شهدای ایران و خبرگزاری فارس

.

منبع : saten.ir