آکاایران: نظری در نشست خبری مطرح کرد؛

راه اندازی حساب کاربری حزب اعتماد ملی در تلگرام، اینستاگرام و توییتر راه اندازی حساب کاربری حزب اعتماد ملی در تلگرام، اینستاگرام و توییتر

عضو حزب اعتماد ملی با بیان اینکه تلاش می کنیم هر فصل یک نشست خبری با رسانه ها داشته باشیم، اظهار داشت: سه حساب کاربری در تلگرام، اینستاگرام و توییتر راه اندازی شده اند تا از این طریق با مردم، افکارعمومی و رسانه ها بیشتر در ارتباط باشیم.

به گزارش ایلنا، حجت نظری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در مجتمع فرهنگی سیدالشهدا برگزار شد، درخصوص فعالیت های کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی گفت: با توجه به فرمان دبیرکل حزب اعتماد ملی مبنی بر تفویض اختیارات خود به شورای مرکزی حزب، این شورا پس از مدتی تشکیل جلسه داد و بر آن اساس، نسبت به انتخاب قائم مقام اقدام کرد. همچنین سخنگو و روسای دفاتر هم انتخاب شدند.

 

وی ادامه داد: ، از سوی آقای کروبی احکام این انتخاب ها صادر شد. از آن تاریخ به بعد با محبت دوستان و اعتماد آقای حضرتی، ریاست کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی را برعهده گرفتم و ان شاالله در این دوره ارتباطات مان با رسانه ها مستمر خواهد بود.

 

این عضو حزب اعتماد ملی با بیان اینکه تلاش می کنیم هر فصل یک نشست خبری با رسانه ها داشته باشیم، اظهار داشت: سه حساب کاربری در تلگرام، اینستاگرام و توییتر راه اندازی شده اند تا از این طریق با مردم، افکارعمومی و رسانه ها بیشتر در ارتباط باشیم.

 

ادامه دارد...

 

.

منبع : sarpoosh.com