تهدیدات آمریکایی ها نشانه ضعف آن هاست/ آن ها از قدرت نظامی ایران آگاهند
نایب رئیس دوم مجلس، تهدیدات مقامات امریکایی را نشانه ضعف آن ها در برابر جمهوری اسلامی ایران دانست

آکاایران: علی مطهری:

تهدیدات آمریکایی ها نشانه ضعف آن هاست/ آن ها از قدرت نظامی ایران آگاهند

آکاایران: تهدیدات آمریکایی ها نشانه ضعف آن هاست/ آن ها از قدرت نظامی ایران آگاهند

نایب رئیس دوم مجلس، تهدیدات مقامات امریکایی را نشانه ضعف آن ها در برابر جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: تهدید بیش از حد، نشان از عمل نکردن دارد.

به گزارش مهر، علی مطهری رفتارهای اخیر رئیس جمهور و وزیر امور خارجه آمریکا را ناشی از توهمات مقامات این کشور دانست و تصریح کرد: امریکایی ها در عالم خیال و توهمات خود فکر می کنند با اعمال فشارهای اقتصادی به کشورمان، اوضاع داخلی را به هم می ریزند و باعث اقدام مردم علیه حکومت می شوند و در تلاش برای یافتن حامیانی از میان ایرانیان خارج یا داخل کشورمان هستند، در حالیکه اینها همه خواب و خیال است.

 

او افزود: این طور نیست که ملت ایران به خاطر برخی فشارهای اقتصادی شرافت خود را از دست بدهد، مردم به مسئولان خود اعتماد دارند و ان شاءالله از این وضعیت با پیروزی خارج خواهیم شد.

 

عضو فراکسیون امید مجلس، سخنان رئیس جمهور و وزیر امور خارجه امریکا را در شان جایگاه آنها ندانست و گفت: این رفتار مقامات آمریکایی حاکی از احساس ضعف آنها در مقابل جمهوری اسلامی ایران است و به خیال خود می خواهند با تشر ایران را سر جای خود بنشانند؛ در حالی که به خوبی از قدرت نظامی و نفوذ ایران در منطقه آگاهند.

 

مطهری خاطرنشان کرد: تهدید بیش از حد، نشان از عمل نکردن دارد؛ لذا ما نباید خیلی روی حرف آمریکایی ها حساب کنیم.

 

.

منبع : sarpoosh.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :