روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی روزنامه جام جم و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد، با ما همراه باشید.

روزنامه جام جم

اطلاعات کلی روزنامه جام جم

صاحب امتیاز: سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

مدیرمسئول: مراد عنادی

سردبیر: محسن ماندگاری

مدیر روابط عمومی: سید اکبر یعقوبی

قالب: روزانه

زبان: فارسی

 صفحه اول روزنامه جام جم امروز:

%*#*%jamejam%*#*%

صفحه نخست روزنامه جام جم امروز

جام جم از روزنامه های ایرانی است که از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را آغاز کرد. این نشریه دارای ضمائم گوناگونی است که به صورت روزانه عرضه می شوند. این روزنامه در زمینه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، سلامت و... فعالیت می کند.

 اولین نسخه این روزنامه پس از انتشار چند پیش شماره در روز دهم اردیبهشت ماه ۱۳۷۹ بر روی پیشخوان دکه مطبوعات قرار گرفت. شمارگان یا تیراژ آن در کمتر از ده ماه از آغاز انتشار آن به حدود ۱۵۰۰۰۰ نسخه در روز رسید که بیانگر توفیق آن بین مخاطبان بود.

 در کمتر از دو سال از انتشار جام جم توانست با رکورد ۴۴۰۰۰۰ نسخه در روز و توزیع روزانه در سراسر ایران جایگاه پرتیراژترین روزنامه ایرانی و فارسی زبان را ازآن خود کند. جام جم تنها روزنامه ای است که دارای ۶ چاپخانه در شش استان ایران است و این باعث میگردد تا نحوه توزیع آن در سراسر کشور به گونه ای باشد که در اولین ساعات صبح اولین روزنامه باشد که به دست خوانندگان آن میرسد.

"جام جم آنلاین" پایگاه خبری وابسته به موسسه "جام جم " –روزنامه معتبری به همین نام در ایران - است که نوزدهم مهرماه 1381 به عنوان نخستین روزنامه سایبر ایرانی تولد یافت و از همان هنگام، بی وقفه در کار ارائه اخبار و اطلاعات از گوشه و کنار جهان به مخاطبان بوده است.

"جام جم آنلاین" می کوشد تا "یک پایگاه خبری برای همه " و "دریچه ای به سوی رویدادهای جهان" باشد.

 

گردآوری: آکانیوز