روزنامه اعتماد - اخبار امروز
روزنامه اعتماد,اخبار روزنامه اعتماد,اعتماد,جدیدترین خبرهای روزنامه اعتماد,سردبیر روزنامه اعتماد,خبرهای روزنامه اعتماد,تاریخچه روزنامه اعتماد,صفحه نخست روزنامه ا

در این بخش از سایت آکاایران اطلاعاتی در مورد روزنامه اعتماد را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اعتماد در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی روزنامه اعتماد و شرح اعتماد کلی آن می پردازد، با ما همراه باشید.

روزنامه اعتماد,سردبیر روزنامه اعتماد,اخبار روزنامه اعتماد

روزنامه اعتماد

اطلاعات کلی روزنامه اعتماد

صاحب امتیاز: الیاس حضرتی

مدیرمسئول: الیاس حضرتی

سردبیر: جواد دلیری

معاون اجرایی: حجت طهماسبی

قالب: روزانه

زبان: فارسی

صفحه اول روزنامه اعتماد امروز: 

%*#*%etemad%*#*%
صفحه نخست روزنامه اعتماد امروز

روزنامه  اعتماد یک روزنامه خبری ـ تحلیلی صبح است که از خرداد سال ۱۳۸۱ در تهران آغاز به فعالیت کرد. مدیرمسئول این روزنامه الیاس حضرتی از اعضای حزب اعتماد ملی، و از سرداران جنگ ایران و عراق است. وی همچنین نمایندگی از مردم رشت در دوره های سوم تا پنجم و نمایندگی از مردم تهران در دوره ششم مجلس شورای اسلامی را در کارنامه دارد.

این روزنامه دهم اسفند ۱۳۸۸ به دستور هیئت نظارت بر مطبوعات توقیف موقت شد. علت توقیف «تخلف از حدود مطبوعات» و تکرار و اصرار بر تخلفات قانونی اعلام شد. پس از آن در 28 خرداد سال با شعار "بازگشت اعتماد به جامعه" دوباره فعالیت خود را از سر گرفت.

این روزنامه در زمینه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، حوادث، ورزشی و فرهنگی هنری فعالیت می کند.

نشانی: تهران - خیابان ستارخان - خیابان کوثر دوم - بن بست مینو

گردآوری: آکانیوز

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :