روزنامه ابتکار - اخبار امروز
روزنامه ابتکار,اخبار روزنامه ابتکار,ابتکار,جدیدترین خبرهای روزنامه ابتکار,سردبیر روزنامه ابتکار,خبرهای روزنامه ابتکار,تاریخچه روزنامه ابتکار,صفحه نخست روزنامه ا

در این بخش از سایت آکاایران اطلاعاتی در مورد روزنامه ابتکار را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی روزنامه ابتکار و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد. با ما همراه باشید.

روزنامه ابتکار,سردبیر روزنامه ابتکار,اخبار روزنامه ابتکار

روزنامه ابتکار

اطلاعات کلی روزنامه ابتکار

صاحب امتیاز: محمد علی وکیلی

مدیرمسئول: محمد علی وکیلی

سردبیر: فضل الله یاری

زبان: فارسی

نشر: روزتاب

قالب: روزانه

صفحه اول روزنامه ابتکار امروز:

%*#*%ebtekar%*#*%
صفحه نخست روزنامه ابتکار امروز

روزنامه ابتکار فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرد.  ابتکار، روزنامه ای اصلاح طلب است که در زمینه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی و فرهنگی فعالیت می کند. روزنامه ابتکار از فروردین سال ۱۳۹۳ با دعوت به کار از روزنامه نگاران جوانی گروه تحریریه خود را تغییر داد. به پیشنهاد شایان ربیعی دبیر تحریریه جدید این روزنامه، از شماره نخست ۱۳۹۳، دو صفحه زنان و اقوام به صفحه های موضوعی اضافه شد که در نوع خود منحصر بفرد بود. اما پس از مدتی به علت محدودیت های بسیار، این صفحه ها از روزنامه حذف شدند.

روزنامه ابتکارر شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ با حکم دادسرای رسانه توقیف شد. به گزارش خبرگزاری ایسنا، روزنامه ابتکارر به دلیل یکی از تیترهای شمارهٔ پنج شنبه اش که برای اعلام تغییر رئیس سازمان زندان ها، از تیتر «رئیس سازمان زندان ها برکنار شد» استفاده کرده بود توقیف شد. رئیس سازمان زندان ها، غلامحسین اسماعیلی چند روز پس از درگیری در بند ۳۵۰ زندان اوین تغییر کرد و تصور می شد که او به دلیل برخورد نیروهای امنیتی با زندانیان و پیامدهای آن از سمت خود «برکنار» شده است.

اما مقام های قضایی اعلام کردند که تغییر سمت اسماعیلی در واقع «ترفیع» بوده است. ۹ اردیبهشت اعلام شد که این روزنامه رفع توقیف شده است.

نشانی: تهران، زرتشت غربی نرسیده به بیمارستان مهر، پلاک ۵۶ طبقه همکف

روزنامه ابتکار مدیرمسئول خود را انکار کرد

روزنامه ابتکار مدیرمسئول خود را انکار کرد

زمان مطالعه : 1 دقیقه
روزنامه اصلاح طلب ابتکار برای توجیه شکست این جریان سیاسی در انتخابات مجلس بیان می کند که اصولگرایان در غیاب رقیب توانسته اند پیروز این رقابت شوند.
صفحه 1 از 1
منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :