دومین هتل گران قیمت ساخته شده در دنیا که با 3 میلیارد دلار ساخته شده
هتل های گران قیمت استانبول,هتل گران قیمت,هتل های گران قیمت ایران,هتل های گران قیمت مشهد,هتل های گران قیمت تهران,هتل گران قیمت استانبول,هتل گراند کیش قیمت,هتل ها

آکاایران: در این مقاله از آکاایران خودتان را برای سفری شگفت انگیز به دومین هتل گران قیمت ساخته شده در دنیا آماده کنید :کاخ امارات در ابوظبی، امارات متحده عربی، که هزینه ساخت آن حدود سه میلیارد دلار است .

هتلی شگفت انگیز و فوق العاده با روکش طلا

این هتل پس از سه سال ساخت توسط بیش از 20،000 کارگر در سال 2005 افتتاح شد. طلا و سنگ مرمر خالص بسیاری از دکوراسیون آن را تشکیل داده، و حتی دستگاه فروش طلا هم در لابی وجود دارد!

این هتل لوکس 5 ستاره هنوز هم در لیست مقول سفر می گنجد زیرا راه رفتن و عکس گرفتن از معماری های آن در این هتل کاملا رایگان است . اگر به ابوظبی (یا حتی دبی) آمدید، تنها یک ساعت از دبی تا این هتل فاصله است.

هتل طلایی شگفت انگیز و زیبا

پشت هتل مشرف به خلیج فارس است و ماسه های سفید درخشانی دارد که با زحمت از خارج از کشور وارد می شود. ساحل خصوصی حدود یک مایل طول دارد و نمای زیبای چادرهایی که عکس گرفته ایم را مشخص می کند.
Image result for ‫هتلی شگفت انگیز و فوق العاده با روکش طلا + تصاویر‬‎
بنابراین، "زندگی لوکس" رستوران های قصر امارات است؟ ظاهرا هر ساله یازده پوند طلای خالص برای تزئین غذا در کاخ امارات به کار می رود.
سفر به اینجا در ماه اکتبر خیلی گرم است اما اشتیاق شدید برای دیدن بیشتر و معماری باشکوه، افراد را مجبور می کند تا بیشتر از حد خستگی در محوطه بگردند و از همه چیز عکس بگیرند و لذت ببرند.
کاخ ورزشی امارات در ماموریت خود مبنی بر "نمایش فرهنگ عربی" موفق بوده است. به این عکس، در پایین، از راهروی بیرونی پشت هتل نگاه کنید. جزییات پیچیده که طراحان روی دیوارها و قوس ها قرار می دهند، این تفاوت را ایجاد می کنند، اینطور نیست؟
چیزی که در کاخ امارات ایجاد شده است، یک اثر هنری است، با توجه به اینکه این تور رایگان است و هزاران شغل و میلیون ها دلار درآمد گردشگری ایجاد می کند.
هتل با روکش طلا
تقریبا 400 اتاق در ساختمان هتل وجود دارد، مجلل ترین آن در طبقه بالا برای اعضای خانواده سلطنتی و عالی رتبه رزرو می شود .
سایرین باید به مجموعه که در دسترس عموم قرار دارد سفر کنند:سوئیت کاخ، که به 7،300 فیت مربع، سه اتاق خواب دارد (یکی از آن ها در عکس بالا دیده می شود، گنبد طلا و همه)، یک اتاق غذاخوری کامل، تصویر زیر و یک اتاق نشیمن. این سوییت حدود 15000 دلار در شب هزینه دارد.
کاخ امارات 114 گنبد ، 102 آسانسور دارد
برخی غذاها ، به طرز شگفت آوری مقرون به صرفه هستند. اگر نمی خواهید400 دلار در شب برای یک اتاق هتل گران قیمت پرداخت نکنید، رستوران گزینه خوبی برای چشیدن مزه زندگی لوکس بدون پرداخت پول زیاد است.

 

 

 
منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :