روزنامه آفتاب یزد - اخبار امروز
روزنامه آفتاب یزد,اخبار روزنامه آفتاب یزد,آفتاب یزد,جدیدترین خبرهای روزنامه آفتاب یزد,سردبیر روزنامه آفتاب یزد,خبرهای روزنامه آفتاب یزد,تاریخچه روزنامه آفتاب یز

در این بخش از سایت آکاایران اطلاعاتی در مورد روزنامه آفتاب یزد را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و بی هیچ قید و شرطی در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران اطلاعاتی در مورد روزنامه آفتاب یزد در اختیار شما قرار داده است. با ما همراه باشید.

روزنامه آفتاب یزد در زمینه های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی فعالیت می کند. آفتاب یزد فعالیت خود را در سال 1379 با سردبیری مجتبی مظفری آغاز کرد.

روزنامه آفتاب یزد,سردبیر روزنامه آفتاب یزد,اخبار روزنامه آفتاب یزد

روزنامه آفتاب یزد

اطلاعات کلی روزنامه آفتاب یزد:

صاحب امتیاز: منصور مظفری

مدیر مسئول: منصور مظفری

بنیانگذار: مجتبی واحدی

نشر: روزتاب

زبان: فارسی

صفحه اول روزنامه آفتاب یزد امروز:

%*#*%aftabyazd%*#*%
صفحه نخست روزنامه آفتاب یزد امروز

روزنامه آفتاب یزد با سردبیری مجتبی واحدی و صاحب امتیازی منصور مظفری در سال ۱۳۷۹ تاسیس شد.این روزنامه از روزنامه های اصلاح طلب می باشد و در انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۸۴) و انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۸۸) در بین نامزدهای انتخاباتی از مهدی کروبی حمایت کرد.

مجتبی واحدی از مشاوران مهدی کروبی، پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۸۸) و خروج از ایران، در دی ماه ۱۳۸۸ پس از ده سال سردبیری روزنامه آفتاب یزد، به دلیل جلوگیری از توقیف روزنامه، از سردبیری این روزنامه کناره گیری کرد.

دفتر مرکزی این روزنامه شهر یزد در بلوار 22 بهمن قرار دارد.

نشانی: تهران: خیابان شهید مطهری، ابتدای قائم مقام فراهانی(به سمت هفت تیر) کوچه ۲۶ پلاک ۱۰ طبقه اول واحد یک

در انتقاد از عدم رسیدگی به یزد روزنامه ایران هم به آفتاب یزد پیوست

در انتقاد از عدم رسیدگی به یزد روزنامه ایران هم به آفتاب یزد پیوست

زمان مطالعه : 1 دقیقه
عضو شورای شهر یزد می گوید دولت کمکی به امر عمران و آبادانی این منطقه نکرده است.
صفحه 1 از 1
منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :