روزنامه آفرینش - اخبار امروز
روزنامه آفرینش,اخبار روزنامه آفرینش,آفرینش,جدیدترین خبرهای روزنامه آفرینش,سردبیر روزنامه آفرینش,خبرهای روزنامه آفرینش,تاریخچه روزنامه آفرینش,صفحه نخست روزنامه آ

در این بخش از سایت آکاایران اطلاعاتی در مورد روزنامه آفرینش را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی روزنامه آفرینش و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد. با ما همراه باشید.

روزنامه آفرینش,سردبیر روزنامه آفرینش,اخبار روزنامه آفرینش

روزنامه آفرینش

اطلاعات کلی روزنامه آفرینش:

صاحب امتیاز: عبدالله جعفرعلی جاسبی

مدیر مسئول: عباس جعفرعلی جاسبی

قالب: روزانه

محل انتشار: تهران

صفحه اول روزنامه آفرینش امروز:

%*#*%afarinesh%*#*%
صفحه نخست روزنامه آفرینش امروز

آفرینش یکی از روزنامه های منتشره در ایران می باشد. روزنامه آفرینش فعالیت خود را از سال آغاز کرد. این روزنامه دارای هشت صفحه می باشد که صفحه اول مانند تمامی روزنامه ها به سرخط مهمترین اخبار اشاره ای کوتاه دارد. روزنامه آفرینش در زمینه های سیاسی، علمی، پزشکی، اقتصادی و ورزشی فعالیت می کند. درصفحه دوم با عنوان سیاسیت به اخبار سیاسی داخل وخارج کشور اشاره می کند. در صفحه سوم با چاپ اخبار مرتبط به دانشگاه این صفحه را تکمیل می کند. در صفحه چهارم به چاپ آگهی و اعلامیه میپردازد.

صفحه پنجم این روزنامه به مطالب علمی وپزشکی اختصاص دارد.صفحه ی ششم اخبار اقتصادی آن را رنگارنگ میکند.صفحه هفتم آن با عنوان مرز پرگهر به اخبار مربوط خدمات،در داخل کشور می پردازد.ودر نهایت صفحه هشتم اخبار ورزشی را به اطلاع می رساند.

آدرس : تهران - خیابان کریم خان - خیابان ویلا - کوچه افشین - شماره 27

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :