Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
تصویری از یک اتفاق عجیب در ورزشگاه آزادی؛ داور را به داخل ورزشگاه راه نمی دادند!

آکاایران: تصویری از یک اتفاق عجیب در ورزشگاه آزادی؛ داور را به داخل ورزشگاه راه نمی دادند!

آکاایران: تصویری از یک اتفاق عجیب در ورزشگاه آزادی؛ داور را به داخل ورزشگاه راه نمی دادند!

ورزش > لیگ برتر - تسنیم نوشت:تیم داوری دیدار پرسپولیس - فولاد خوزستان قصد ترک ورزشگاه آزادی را داشت.

به گزارش آکاایران: حسین زرگر، داور دیدار  پرسپولیس - فولاد که به همراه کمک‌هایش  قصد ورود به ورزشگاه آزادی را داشت پس از پارک اتومبیلش به همراه اصحاب رسانه جلوی در تونل ورزشگاه حضور یافت کرد، اما مأموران نیروی انتظامی از او کارت‌های نوین سازمان لیگ را برای ورود به داخل ورزشگاه خواستار شدند.

زرگر اعلام کرد هنوز به آنها کارت نوین نداده‌اند، اما این مسئله مأموران نیروی انتظامی را متقاعد نکرد و آنها 45 دقیقه تیم داوری مسابقه را پشت در تونل معطل نگه داشتند. این در حالی بود که خبرنگاران حاضر در صحنه مأموران نیروی انتظامی را توجیه کردند که آنها داور بازی پرسپولیس - فولاد هستند، اما با این حال مأموران متقاعد نشدند.

در ادامه زرگر با اعلام اینکه مسئولان برگزاری مسابقه برای آغاز بازی باید با او تماس بگیرند قصد ترک ورزشگاه را داشت که مسئولان سازمان لیگ خودشان را به جلوی در رسانده و شرایط را برای حضور تیم داوری در ورزشگاه فراهم کردند.

دیدار پرسپولیس - فولاد خوزستان در چارچوب هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 20:45 امروز در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد.

,لیگ برتر هجدهم,باشگاه فولاد خوزستان,باشگاه پرسپولیس

,لیگ برتر هجدهم,باشگاه فولاد خوزستان,باشگاه پرسپولیس

251 41

.

منبع : khabaronline.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :