Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
آغار فروش ایران خودرو از امروز 29 آبان+لیست خودرو
آغار فروش ایران خودرو از امروز 29 آبان+لیست خودرو
هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو با عرضه چهار محصول از امروز تا 3 روز انجام میشود.

 

مهلت واریز وجه رزروی ‌های طرح پیش فروش ایران خودرو مشخص شد
ایران‌خودرو به منظور اجرای سیاست‌های وزارت صمت مبنی بر افزایش عرضه خودرو به بازار، هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات خود را با عرضه چهار محصول از29 آبان اجرا می‌کند.

به گزارش عصر ایران، در این طرح که از پنج‌شنبه 29 آبان به مدت سه روز به اجرا می‌شود، چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU5، پژو 206 تیپ دو و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر 90روزه عرضه می‌شود.

مشتریان نهایی این طرح حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد و به منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت‌های فروش همانند دوره‌های پیشین اجرا می شود.

متقاضیان می توانند برای اطلاع از جزییات این محدودیت‌ها، به بخشنامه این طرح که در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار دارد، مراجعه کنند.

سند خودروها به مدت یک سال در رهن ایران‌خودرو خواهد بود و برگه اسناد پس از تسویه مشتریان، چاپ و در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

در این طرح، مشتری این اختیار را دارد تا هم‌زمان با واریز وجه، نسبت به تعیین سطح کارت طلایی خدمات محصول اقدام کند. شماره تماس ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷ نیز برای پاسخگویی به سوالات مشتریان حین ثبت نام در نظر گرفته شده است.

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :