سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر می گوید: اگر در طول فصل اتفاق خاصی برای این تیم نیفتد می تواند موفقیت سال گذشته اش را با نفت مسجد سلیمان در این تیم تکرار کند.

به گزارش جنوب نیوز، محمود فکری درباره شرایط تیم شاهین بوشهر در فصل آینده گفت: در حال حاضر در وضعیت مناسبی قرار داریم. تمرینات از یک ماه پیش شروع شده و اردوی ۱۰ روزه ای را در تهران داشتیم که امروز به پایان رسید و در بوشهر ادامه تمرینات خود را پیگیری می کنیم تا خود را برای شروع لیگ آماده کنیم. شرایط باشگاه در مجموع، با توجه به بازیکنانی که گرفتیم خوب است و به آینده امیدواریم.

به گزارش آکاایران: او ادامه داد: برای موفق شدن در لیگ، همه مجموعه باید خوب کار کنند تا یک تیم بتواند در بالای جدول باشد و صعود کند. اگر در این مجموعه، یک قسمت دچار مشکل شود و نتواند وظیفه اش را انجام دهد، نمی تواند به هدفش برسد، امیدوارم در تیم همه وظایف شان را به درستی انجام دهند تا در این فصل یکی از مدعیان قهرمانی و صعود کننده به لیگ برتر باشیم.

او در پایان گفت: ان شاءالله در طول فصل اتفاق خاص و بدی نیفتد و همه چیز سر جایش انجام شود تا اتفاقی که سال پیش برای نفت مسجد سلیمان رقم خورد، برای شاهین هم به وقوع بپیوندد.

 


.

منبع : jonoubnews.ir