Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
درخواست شفر برای خرید یک مهاجم هدف/ ۲۰ درصد انتقال بعدی حسینی در جیب استقلال
درخواست شفر برای خرید یک مهاجم هدف/ ۲۰ درصد انتقال بعدی حسینی در جیب استقلال
معاون ورزشی باشگاه استقلال می گوید با توافقی که با باشگاه ترابزون ایجاد شده ۲۰ درصد از انتقال مجید حسینی از ترابزون به باشگاه بعدی اش هم به استقلال خواهد رسید.

آکاایران: معاون ورزشی باشگاه استقلال خبر داد:

درخواست شفر برای خرید یک مهاجم هدف/ ۲۰ درصد انتقال بعدی حسینی در جیب استقلال

آکاایران: درخواست شفر برای خرید یک مهاجم هدف/ ۲۰ درصد انتقال بعدی حسینی در جیب استقلال

معاون ورزشی باشگاه استقلال می گوید با توافقی که با باشگاه ترابزون ایجاد شده ۲۰ درصد از انتقال مجید حسینی از ترابزون به باشگاه بعدی اش هم به استقلال خواهد رسید.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایسنا، علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره نقل و انتقالات این تیم، گفت : بازیکنانی که قرار است ما انتخاب کنیم با نظر وینفرد شفر انتخاب می شود. هر کسی را که این مربی به ما معرفی کند او را جذب خواهیم کرد. شفر از ما خواسته است تا یک مهاجم هدف جذب کنیم و چند نفر را نیز پیشنهاد داده است که یکی از آنها تیام است. با آنها در حال مذاکره هستیم و باید بگویم که این دو گزینه مورد نظر ما خارجی هستند.

وی درباره جذب عارف غلامی، مدافع سپاهان و همچنین نوع پرداخت حق فسخ قرارداد تبریزی با باشگاه ذوب آهن، تصریح کرد: ما هیچ مذاکره ای با عارف غلامی نداشته ایم. همچنین من در جزئیات پرداخت این حق فسخ ذوب آهن نیستم  ولی با توجه به صحبت های فتحی قرار است این پول طی دو تا سه قسط به باشگاه اصفهانی پرداخت شود.

معاون ورزشی باشگاه استقلال با مامه تیام نیز، گفت : زمانی که ما به باشگاه آمدیم وضعیت دو، سه بازیکن به این شکل بود و آنها در حالی که قرارداد داشتند، نقض قرارداد کردند و در تمرینات حاضر نشدند. ما ابتدا به بازیکنان یادآور شدیم که باید با ما مذاکره کنند و مجوز خروج خود را بگیرند. طبق قانون فیفا اگر باشگاه یا بازیکنی که تحت قرارداد با باشگاه دیگر است بخواهد با بازیکن  مذاکره کند، محروم می شود. ما به تیام نامه دادیم که اگر خواهان جدایی از استقلال است با باشگاه مذاکره کند و تیم بعدی اش را نیز معرفی کند تا آن باشگاه نیز با استقلال مذاکره کند.

وی ادامه داد: ما از طریق رسانه ها متوجه شدیم که باشگاه عجمان قرار است با تیام قرارداد ببندد، در نتیجه نامه ای به این باشگاه دادیم و شرایط تیام را برای او توضیح دادیم و یادآور شدیم که برای قرارداد بستن با این بازیکن ابتدا با استقلال به تفاهم برسد.

خطیر درباره صدور ITC نیومایر و همچنین توافق انجام شده برای انتقال مجید حسینی به ترابزون اسپور، توضیح داد: ما درخواست ITC این بازیکن را داده ایم و این درخواست از طریق فدراسیون فوتبال ایران به فدراسیون فوتبال ترکیه خواهد رفت و سپس از آن جا به باشگاه قبلی نیومایر ارجاع داده خواهد شد. فکر می کنم چون نیومایر، بازیکن آزاد بوده مشکلی برای صدور این کارت نباشد. ما همچنین با باشگاه ترابزون توافق کرده ایم که مبلغ حق فسخ قرارداد این بازیکن را طی اقساطی به ما پرداخت کنند. همچنین این باشگاه با ما توافق کرد که ۲۰ درصد از حق انتقال این بازیکن از ترابزون به باشگاه بعدی اش به استقلال خواهد رسید. این توافق سه جانبه ای بود که بین استقلال ، ترابزون اسپور و مجید حسینی شکل گرفته است.

او در پایان درباره شایعاتی مبنی بر علاقه شفر و فدراسیون فوتبال عراق برای همکاری در تیم ملی این کشور، گفت : شفر چنین چیزی را به ما اعلام نکرده و این خبر نیز از یک سایت قطری منتشر شده است. این مربی با استقلال قرارداد دو ساله دارد و بعید نیست به علت تجربه و تخصصی که دارد تیم های مختلف به او علاقمند شود. شفر مربی حرفه ای است و قرارداد ما به گونه ای است که با این مربی به مشکلی نخواهیم خورد.

انتهای پیام

.

منبع : isna.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :