آکاایران: بازار ارز در هفته ای که گذشت روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و قیمت ها تا پایان هفته با افزایش قیمت همراه بود.

اخبار مرتبط

ادامه غلیان در بازار سکه و ارز/ ایست دلار در کانال 9 هزار تومان + جدول

ادامه نوسان در بازار سکه و ارز/ دلار 8 هزار و 30 تومان+جدول

برخی وزارتخانه ها با «سلطان سکه» همکاری می کردند/50 بدهکار بزرگ بانکی بازداشت شدند

ادامه نوسان در بازار سکه و ارز/ دلار حول و حوش 8 هزار تومان + جدول

چرا باید بورس ارز تشکیل شود؟ /دلار 4200 تومانی چگونه و با چه محاسبه ای تعیین شد؟

طلا رنگ باخت/ دلار ارزان تر شد

ریشه های افزایش ناگهانی دلار و راهکارهای تثبیت نرخ ارز

ارز کوتاه آمد/ زلزله در بازار سکه+ جدول

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایسکانیوز، بازار ارز در هفته ای که گذشت با فراز و نشیب های بسیاری همراه بود، به گونه ای که نرخ دلار، یورو، درهم امارات و پوند انگلیس که به عنوان ارزهای پرمعامله در بازار محسوب می شوند با نوسان شدیدی روبه رو شدند.

به گزارش آکاایران: دلار در ابتدای هفته ای که گذشت با نرخ 8 هزار و 380 تومان معامله شد، قیمت این ارز از روز یکشنبه وارد مدار افزایشی شد و تا پایان هفته به نرخ 9 هزار و 300 تومان رسید.

یورو، درهم امارات و پوند انگلیس نیز مانند دلار در بازار سیاه در روند معاملاتی هفته ای که گذشت با نوسان همراه بودند، نرخ یورو در روز شنبه با نرخ 9 هزار و 752 تومان معامله شد، یکشنبه قیمت این ارز افزایشی شد و با 719 تومان افزایش به نرخ 10 هزار و 471 تومان رسید، قیمت یورو در روز دوشنبه به قیمت 10 هزار و 702 تومان رسید، قیمت یورو روز سه شنبه همچنان روند کاهشی را در پیش گرفت و با 45 تومان کاهش با نرخ 10 هزار و 657 تومان معامله شد، در روز چهارشنبه قیمت این ارز با 226 تومان افزایش در نهایت به نرخ 10 هزار 883 تومان رسید، قیمت یورو در روز پنجشنبه 23 تومان افزایش داشت و با قیمت 10 هزار 906 تومان معامله شد.

درهم امارات در ابتدای هفته با قیمت دو هزار و 267 تومان معامله شد و در پایان هفته به قیمت دو هزار و 532 تومان رسید.

این گزارش می افزاید، قیمت پوند انگلیس در اولین روز معاملاتی هفته گذشته 10 هزار و935 تومان بود و در پایان هفته با نرخ 12 هزار و 264 تومان داد و ستد شد.

گفتنی است رنگ قرمز در جدول زیر بیانگر کاهش قیمت و سبز نشانگر افزایش قیمت در طول هفته را نشان می‌دهد.

پوند
درهم

انتهای پیام/

169 / 161
.

منبع : iscanews.ir