آکاایران: کیانا ادیب فر دانش آموز دبیرستان دور اول سما لاهیجان موفق شد به مقام اول شمشیر بازی در رشته سابر دست یابد و با کسب مدال طلای این دوره از بازی ها بر سکوی افتخار بایستد و برگ زرین دیگری بر کارنامه افتخارات سما لاهیجان بیفزاید.

به گزارش ایسکانیوز محسن فلاح راد معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل این پیروزی ارزشمند را به کیانا ادیب فر و همه دست اندرکاران سما لاهیجان تبریک گفت و خاطرنشان نمود: تلاش مضاعف، اراده قوی ، داشتن هدف و به تبع آن تمرین و ممارست باعث این پیروزی ارزشمند گردید که امیدواریم با تلاش بیشتر بتوانیم استعدادها و توان دانش آموزانمان را شناسایی نموده و با بارور نمودن توان فرزندانمان در مدارس سما لاهیجان و سیاهکل شاهد درخشش این عزیزان در جامعه باشیم.

به گزارش آکاایران: وی همچنین یادآور شد: با توجه به خرد جمعی و کار تیمی در همه زمینه ها می توانیم افتخار کسب کنیم و مرکز آموزشی شاخص در سطح شهرستان داشته باشیم.

لاهیجان


رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل بار دیگر از مدیران مدارس خواست از تمام توان شان بارور نمودن استعدادها و خلاقیت دانش آموزان استفاده نمایند تا بتوانیم افرادی شایسته و موثر تحویل جامعه دهیم.

211 / 167
.

منبع : iscanews.ir