آکاایران: عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: از روز اول گفتیم آماده بازی سوپرجام هستیم ولی برخی دوست داشتند نتیجه را طور دیگری رقم بزنند.

اخبار مرتبط

رای کمیته انضباطی درباره سوپرجام اعلام شد

سوپر جام شاید زمستان!!!/فاقد ملی پوشان دو تیم!

گلر اول استقلال در سوپر جام برابر قرمزها!!

شفر: مشکل سوپر جام، استقلال و پرسپولیس نیستند، فدراسیون است/ اجازه نمی دهیم فرمانده مان در تیم نباشد

رئال-اتلتیکو، اولین سوپرجام تاریخ اروپا

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، حسن زمانی در گفت‌و‌گو با رادیو جوان در خصوص این که چرا وینفرد شفر مدعی شده این تیم شبیه تیم زیر 21 سال است، اظهار داشت: متاسفانه یکسری حواشی برای استقلال درست کردند و فکر می‌کنم شفر به همین دلایل این صحبت را مطرح کرده است. فدراسیون و سازمان لیگ با مشکلاتی که در مورد سوپر جام برای استقلال ایجاد کردند بزرگترین ظلم را در حق باشگاه ما انجام دادند. من به عنوان عضو هیات مدیره در این زمینه اصلا کوتاه نمی‌آیم.

به گزارش آکاایران: وی در خصوص این که آیا استقلال با این شرایط دچار مشکل نخواهد شد، گفت: مطمئن باشید ما این حواشی را بر طرف می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم بعضی‌ها به این تیم لطمه بزنند. شفر تیم جوانی را آماده کرده و شما مطمئن باشید استقلال جر قهرمانی به چیزی فکر نمی‌کند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه چرا به موقع اقدامات لازم انجام نشد، تصریح کرد: ما این کار را به موقع انجام دادیم ولی دوستان قضایا را به سمت دیگری بردند. استقلال از روز اول گفته بود آماده سوپرجام است ولی برخی دوست داشتند نتیجه را طور دیگری رقم بزنند. وقتی ورودی سکوهای تماشاگران پرسپولیس در حال تعمیر بوده، چگونه می‌خواستند این بازی را برگزار کنند؟

زمانی در این باره که اظهار نظر شفر باعث نگرانی هواداران تیمش شده، خاطرنشان کرد: شفر تیم خود را خوب می‌شناسد و تیم جوانی را آماده مسابقات کرده است. این تیم قطعا نسبت به فصل قبل بهتر خواهد شد چون او دلش برای تیم می‌سوزد. هواداران استقلال نگران صحبت‌های شفر نباشند چون او کارش را بلد است.

604

168 / 159
.

منبع : iscanews.ir