آکاایران: > گروه اجتماعی ـ رئیس جهاد دانشگاهی فارس با تأکید بر لزوم استفاده از همه پتانسیل ها گفت: امروز بستر ترقی جهاد دانشگاهی بیش از گذشته فراهم است.

آکاایران: بستر ترقی جهاد دانشگاهی بیش از گذشته فراهم است/ تلاش برای استفاده از خرد جمعی

به گزارش ایکنا از فارس، مظاهر بابایی، رئیس جهاد دانشگاهی فارس در اولین آیین تجلیل از پیشکسوتان و اعضای بازنشسته‌ این نهاد انقلابی، ضمن تبریک دهه‌ کرامت و میلاد فرخنده‌ حضرت ثامن‌الحجج(ع) تاکید کرد که پیشکسوتان و بازنشستگان جهاددانشگاهی ظرفیتی کارآمد در مسیر موفقیت این نهاد محسوب می‌شوند.
وی با تأکید بر استفاده از داشته‌ها و پنانسیل‌های موجود در این مجموعه، بیان کرد: امروز بستر ترقی جهاد دانشگاهی بیش از گذشته فراهم است.
به گزارش آکاایران: بابایی تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاد دانشگاهی کمتر از گذشته است، گفت: با استفاده از خرد جمعی و با روحیه‌ جهادی و تفکری دانشگاهی، به دنبال حل مشکلات و کاهش دغدغه‌ها هستیم.
وی با تأکید براینکه اعضای جهاد دانشگاهی همه جهادگرانی صادق و عاشق بوده و هستند که تمام تلاش‌ خود را برای اعتلای این نهاد انقلابی صرف کرده‌اند، تجلیل از آنان را تشکر از خالق قلمداد و تاکید کرد که تمام اعضای جهاد دانشگاهی چه شاغل چه بازنشسته، اعضای یک خانواده محسوب می‌شوند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس ادامه داد: این مجموعه که مولد انقلاب و نظام مقدس اسلامی است، اکنون و در آستانه‌ ۳۸ سالگی، سال‌های پر فراز و نشیبی را طی کرده و امروز در جایگاهی شایسته قرار دارد، اگرچه همچنان مشکلات و دغدغه‌هایی هست اما پرسنل اذعان دارند که این مسائل و دغدغه‌ها بسیار کمتر از گذشته شده است .
وی با تصریح بر اینکه جهاد دانشگاهی از زمان شروع فعالیت تاکنون به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یافته است، تاکید کرد که امروز هم باید همان روحیه و اخلاق جهادی در مجموعه جهاد دانشگاهی برای تثبیت در سطح جامعه حاکم باشد و با همان روحیه شایستگی‌ها نمود داده شود.
رییس جهاد دانشگاهی استان فارس از پرسنل این نهاد خواست تا فارغ از مسئولیت‌ها در مسیر اعتلای هرچه بیشتر جایگاه سازمان و پیشرفت و موفقیت این نهاد انجام دهند و مسئولان را از پیشنهادات و هم‌فکری‌هایشان بهره‌مند سازند.
بابایی با تأکید بر لزوم رعایت اخلاق اسلامی و حقوق دیگران در مجموعه جهاد دانشگاهی فارس، گفت: به لحاظ مسئولیت، کسی بر دیگری در این مجموعه ارجحیت ندارد؛ همه‌ اعضا همانند یک تیم منسجم مشغول به فعالیت هستیم؛ هیچ کسی در جهاد دانشگاهی بر دیگری اولویت ندارد که بخواهد به‌واسطه‌ نگاه شخصی با دیگران مواجهه داشته باشد.
رئیس خبرگزاری ایکنا شعبه فارس با تصریح اینکه به مسائل حقوقی و مالی، حکم‌ها و دیگر مشکلات موجود در این مجموعه آگاهم، گفت: ممکن است قوانین دست ما را برای ارتقای توانمندی پرسنل باز گذاشته باشد اما در شرایط فعلی تمام تلاشمان را برای مهیا شدن امکانات بهتر و رفاه بیشتر پرسنل به کار خواهیم گرفت.
بابایی با اشاره بیان مطلبی به نقل از «تحف‌العقول» مبنی بر اینکه بخیل را آسایشی، حسود را خوشی و لذتی، دروغگو را مروت و مردانگی و زمامداری را وفایی نیست، یادآور شد: برای پرهیز از تصمیم‌های سلیقگی در اجرای حکم کارمندان از معاونین مجموعه جهاد دانشگاهی و خرد جمعی موجود کمک خواهیم گرفت.
یادآور می‌شود، در پایان این مراسم از پیشکسوتان و اعضای بازنشسته‌ جهاددانشگاهی استان فارس برای اولین‌بار تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام

گزارش خطا
.

منبع : iqna.irfa