آکاایران: > گروه فعالیت های قرآنی ــ مسئولان اوقاف امکان برگزاری مسابقات لیگی قرآنی را در کنار مسابقاتی که هم اکنون در حال برگزاری است را  بررسی و اگر پیشنهاد خوبی است آن را در دستور کار قرار دهند.

علی علیزاده، داور و قاری ممتاز استان قم، مرتل و قاری حرم حضرت معصومه در گفت و گو با ایکنا از قم در حاشیه چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در امامزاده شاه سیدعلی گفت: مسابقات امسال نیز مانند همیشه و سال های قبل با کیفیت خیلی خوبی در حال برگزاری است و از این بابت جای تقدیر وجود دارد.

به گزارش آکاایران: وی افزود: یکی از ضعف هایی که امسال مشاهده می شد اطلاع رسانی نسبت به برنامه ها و شروع مسابقات بود که با رفع این نقیصه به خصوص در مرحله استانی شاهد کیفیت بهتر این دوره هستیم.

علیزاده حضور اقشار مختلف مردم در سالن مسابقات مخصوصا نیروهای محترم ناجای استان و گروه های دانش آموزی را نشانه علاقه مندی مردم به قرآن برشمرد و عنوان کرد: حافظان قرآنی که امروز به اجرای برنامه پرداختند شاهد تشویق های این اقشار بودند.

علیزاده در پیشنهادی به مسئولان برگزاری مسابقات بیان کرد: یکی از کارهایی که می تواند انجام شود این است که در کنار این مسابقات رقابت های لیگی و گروهی همانند مسابقات ورزشی نیز در دستور کار قرار گیرد زیرا کار گروهی موفقیت بیشتری دارد.

یادآور می شود چهل و یکمین دوره مسابقات اوقاف قم از امروز سوم مرداد در بخش مردان و در رشته  های مختلف در امامزاده شاه سیدعلی در حال برگزاری است.

انتهای پیام

گزارش خطا
.

منبع : iqna.irfa