آکاایران: > گروه اجتماعی- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت: باید آمار پست های بلاتصدی در استان مشخص شوند و باید در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف این پست ها با اولویت جوانان، سهم بانوان و حامیان دولت اقدام شود.

به گزارش ایکنا از خراسان جنوبی، علی اسماعیلی، شب گذشته سوم مرداد، در شورای اداری استان، با تاکید بر هماهنگی در خصوص انتصابات با فرمانداران و مجموعه سیاسی استان، اظهار کرد: یکی از درخواست‌های مردم، حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها است تا از نزدیک در جریان مسائل قرار گیرند.
وی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با نماینده عالی دولت در شهرستان هماهنگی‌های لازم را انجام و برای پیگیری مشکلات مردم به شهرستان ‌ها رجوع کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر به توجه بیشتر به خبرنگاران و لزوم توجه به رفع مشکلات آنان، تصریح کرد: یکی از گلایه‌های خبرنگاران، عدم هماهنگی و همکاری روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی با آنان است.

به گزارش آکاایران: اسماعیلی با بیان اینکه مطالباتی که خبرنگاران استان از دستگاه‌های اجرایی دارند باید ادا شود، اظهار کرد: حق مردم است که در جریان اطلاعات و آمار دستگاه‌های اجرایی قرار گرفته و دسترسی آزاد دارا باشند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به فضای سنگینی که در جامعه به وجود آمده است، اهتمام جدی به خدمات دولت در رسانه با هدف ایجاد و تقویت امید در جامعه امری ضروری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه باید به اجرای منشور دوباره ایران و حقوق شهروندی توجه بیشتری شود، یادآور شد: آمار پست‌های بلاتصدی در استان باید مشخص شود و باید در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف این پست‌ها با اولویت جوانان، سهم بانوان و حامیان دولت اقدام شود.

انتهای پیام

گزارش خطا
.

منبع : iqna.irfa