آکاایران: > گروه فرهنگی ـ رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه لرستان به اقامه نماز جمعه در ۱۸ نقطه استان اشاره و افزود: در حال حاضر تعداد ۹ مصلی در سراسر استان در حال ساخت است.

به گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام اصغر دانشی، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان، امروز چهارشنبه، سوم مرداد در جلسه گردهمایی مسئولان ستادهای نماز جمعه لرستان با تاکید بر ضرورت پیگری کارهای عمرانی مصلی‌ها از طریق هیئت امناها، اظهارکرد: در حال حاضر در 18 نقطه استان لرستان نماز جمعه اقامه می‌شود که پنج مورد آن در مصلی‌ها و 13 مورد دیگر در مساجد برپا می‌شود.
وی با تاکید بر حمایت استانی از بیانات ائمه جمعه، خاطرنشان کرد: تعداد 800 خادم در بحث اقامه نماز جمعه در لرستان همکاری دارند.
حجت‌الاسلام دانشی ائمه جمعه را سخنگوی مردم دانست و با اشاره به در حال ساخت بودن ۹ مصلی در استان، گفت: تعداد 40 تا 60 هزار نمازگزار در طول هفته در شهرستان‌های مختلف اقامه نماز جمعه می‌کنند.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان به ضرورت ایجاد انگیزه در ستادهای ائمه جمعه اشاره کرد و گفت: افزایش اعتبارات فرهنگی و کمک به مسائل فرهنگی در ستادهای نماز جمعه استان مورد توجه قرار گیرد.
وی به مشارکت جوانان در ستادهای نماز جمعه استان اشاره و با ذکر این مطلب که میزان جوانگرایی جوانان در ستادها 45 درصد است، اضافه کرد: باید برای جذب بیشتر جوانان تلاش کرد.

به گزارش آکاایران: انتهای پیام

گزارش خطا
.

منبع : iqna.irfa