Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
اتحاد، دشنن را مجبور به عقب نشینی می کند
اتحاد، دشنن را مجبور به عقب نشینی می کند
شهرضا - امام جمعه شهرضا گفت: مردم نیازها و مطالباتی دارند که باید به آن ها رسیگی شود؛ مردم ولی نعمت مسئولان هستند به همین دلیل موظف به خدمت به آنان هستند.

آکاایران: اتحاد، دشنن را مجبور به عقب نشینی می کند

آکاایران: شهرضا - امام جمعه شهرضا گفت: مردم نیازها و مطالباتی دارند که باید به آن ها رسیگی شود؛ مردم ولی نعمت مسئولان هستند به همین دلیل موظف به خدمت به آنان هستند.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، حجت الاسلام سیف الله یعقوبی در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهرستان که در مسجد و حسینیه صدیقه طاهره(س) شهرضا برگزار شد، اظهار کرد: رعایت تقوای الهی رمز قبولی طاعات و عبادات و اعتلای جایگاه معنوی افراد است.

وی در ادامه با بیان اینکه پرهیز از گناه یک ملکه نفسانی است، تصریح کرد: زندگی ائمه طاهرین و بزرگان دینی برای همه الگوی اصلاح سبک زندگی و عبادت خداوند است.

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه امام راحل(ره) زمینه ترویج مبانی دینی را فراهم کرد، تآکید کرد: انقلاب اسلامی امکان اجرای قوانین اسلامی در داخل کشور را فراهم و جهانیان را با ابعاد مختلف این آیین نجات بخش، آشنا کرده است.

یعقوبی با اشاره به خروج آمریکا از معاهده برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به برجام، تصریح کرد: رهبران آمریکا از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون، همواره با آن مقابله و تلاش کرده اند در برابر خواست ملت ایران مبنی بر حمایت از اسلام و انقلاب، ایستادگی کنند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی در حال حاضر در اوج اقتدار است، اظهار کرد: ایران اسلامی به برکت تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب در شرایطی قرار دارد که امکان هرگونه دخالت یا تجاوزی از بیگانگان سلب شده است.

امام جمعه شهرضا آمریکا و اسراییل را مهمترین دشمنان اسلام و انقلاب دانست و افزود: رژیم غاصب اسراییل انسان های بیگناه را می کشد و با زیاده طلبی، حقوق افراد را غصب می کند.

یعقوبی با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت و انسجام داخلی، اظهار کرد: دشمنان قصد دارند با اختلاف افکنی به اهداف خود برسند.

وی ادامه داد: مردم مسلمان و انقلابی ایران در طول چهار دهه گذشته همواره با دسیسه های بیگانگان مواجه بوده و در مقابل آن ایستادگی کرده اند.

امام جمعه شهرضا وحدت نیروهای داخلی را عامل شکست توطئه های دشمنان در طول تاریخ انقلاب دانست و تصریح کرد: اتحاد مردم انقلابی ایران توطئه های بزرگی همچون جنگ تحمیلی هشت ساله یا تحریم های اقتصادی را با شکست مواجه کرد.

حجت الاسلام یعقوبی تآکید کرد: مدیران کشور باید با روحیات انقلابی و تلاش جهادی برای خدمت به مردم وارد عمل شوند.

وی با بیان اینکه مردم ایران لیاقت دریافت بهترین خدمات را دارند، اظهار کرد: مردم انقلابی ایران عزیزتزین فرزندان خود را برای حفظ انقلاب و اسلام تقدیم کردند و هرگز در حمایت از ولایت و ارزش های انقلاب کوتاهی نکردند.

وی تاکید کرد: اقشار مختلف مردم مطالباتی دارند که باید به آن رسیدگی شود، مردم هم به وضعیت کشور و اقدامات دشمن واقف هستند.

امام جمعه شهرضا با تآکید بر ضرورت حمایت از اقشار ضعیف و نیازمند جامعه، اظهار کرد: افرادی که توانمندی مالی دارند تلاش کنند تا جایی که امکان دارد از نیازمندان حمایت کنند.

حجت الاسلام یعقوبی گفت: دولت تلاش می کند تا با استفاده حداکثری از امکانات موجود، نیازهای مردم را برطرف کند که ستودنی است.

وی اضافه کرد: اتحاد مسئولان در همه سطوح، دشمن را وادار به عقب نشینی کرد؛ باید این روش را ادامه دهیم و در عین حال برای رفع مشکلات موجود تلاش کنیم.

امام جمعه شهرضا با اشاره به تشدید معضل کم آبی، اظهار کرد: در این شرایط لازم است ضمن رعایت الگوی مصرف، به عنوان امر به معروف و نهی از منکر دیگران را به پرهیز از اسراف دعوت کنیم.

حجت الاسلام یعقوبی بر ضرورت آموزش احکام دینی توسط والدین به فرزندان تاکید و اظهار کرد: پدر و مادر باید از سنین کودکی فرزندان را به انجام امور عبادی همچون اقامه نماز یا قرآئت قرآن تشویق کنند.

.

منبع : imna.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :
مطالب پیشنهادی