آکاایران: سرمربی تیم فوتسال پارسیان شهر قدس گفت: درست است که قطعی برق و نور کم سالن بر عملکرد بازیکنانم تأثیر گذاشت اما تیم گیتی پسند در نیمه دوم بازی فوتسال روانی ارائه داد و حق آن ها پیروزی بود.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرنگار ایمنا، علی زندی پور پس از شکست تیمش مقابل گیتی پسند در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال، اظهار کرد: فوتسال بازی ثانیه ها است. هر تیمی که بتواند از موقعیت هایی که به دست می آورد استفاده بهتری کند می تواند پیروز میدان شود.

وی ادامه داد: قبل از این که بخواهم به این نکته بپردازم که تا الان سریع ترین گل لیگ را تا به اینجای کار به ثمر رسانده ایم یا نتیجه بازی به چه صورت شد، باید بگویم باید تیم پارسیان را با عیار خودش بسنجیم و هیچ وقت نمی توان این تیم را با گیتی پسند سنجید.

وی تصریح کرد: گیتی پسند برای قهرمانی ایران می جنگد و عقبه بسیار بزرگی در آسیا دارد اما تلاش بازیکنانم قابل ستایش بود و هر آنچه در توان داشتیم در میدان گذاشتیم. اسیر اتفاقات بازی و تجربه بالای بازیکنان گیتی شدیم ضمن اینکه عدالت فوتسال برقرار نشد.

زندی پور اضافه کرد: اگر قرار است بازی در قالب لیگ برتر برگزار شود چرا نور سالن آنقدر کم است که چهار توپی که از نیمه زمین زده می شود گلر تیم من نمی تواند توپ را ببیند و پس از اعتراض ما به این موضوع، نور سالن برمی گردد؟ در کجای دنیا در مسابقات لیگ برتر این اتفاقات می افتد؟ اگر این استراتژیک از سوی مسئولان بوده که شرمنده فوتسال شدیم اما اگر مشکل از برق منطقه است اصراری نیست که در این زمان بازی برگزار شود.

سرمربی تیم فوتسال پارسیان شهر قدس خاطر نشان کرد: نیمه اول را پایاپای بازی کردیم اما نیمه دوم ورق برمی گردد و به وسیله برق و نور سالن دو گل بد می خوریم که بعد آن هم دیگر نمی توانیم به بازی برگردیم و کیفیت بازی خودمان را در زمین ارائه دهیم و ببینید که تیم جوان من باید چه فشاری را تحمل کند.

وی گفت:  هیچ کدام از مواردی که به آن ها اشاره کردم دلیل نمی شود که تیم گیتی پسند نمی توانست این دیدار را پیروز شود بلکه پیروزی حق گیتی پسند بود و در نیمه دوم بازی خیلی بهتر و روان تر از ما فوتسال بازی کرد. تجربه بالای بازیکنان این تیم به آن ها کمک کرد تا نتیجه بازی به نفع آن ها تمام شود اما در این دیدار عدالت فوتسال رعایت نشد.

زندی پور خاطرنشان کرد: ما می توانستیم در نیمه دوم بازی همان کیفیت بازی مان در نیمه اول را ارائه دهیم اما متأسفانه با یک اشتباه سهوی و دو، سه گلی که دریافت کردیم شیرازه تیم ما از هم پاشید.

وی در مورد قضاوت این دیدار، افزود: نصیرلو از بهترین داوران فوتسال ایران است و به نظر من قضاوت این دیدار هیچ مشکلی نداشت و باخت ما به دلیل مسائل فنی داخل زمین است.

.

منبع : imna.ir