آکاایران: سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: فوتبال برای تماشاگر است و با تماشاگر، فوتبال معنا پیدا می کند.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرنگار ایمنا، پائولو سرجیو، سرمربی تیم نفت آبادان، در نشست خبری پیش از بازی تیمش با سپاهان اصفهان، گفت: بازی سختی در برابر سپاهان درپیش رو داریم. این تیم مربی خوبی دارد و از هواداران بسیار خوبی برخوردار است. البته ما هم تلاش می کنیم که با سازماندهی و برنامه هایمان، کار را برای سپاهان سخت کنیم.

وی در مورد لوئیز سوارز، مهاجم خارجی تازه جذب شده تیمش، و این که آیا او برای فردا در لیست هست یا خیر؟ افزود: او می تواند در بازی فردا ما را همراهی کند.

سرجیو در مورد دلیل پیوستنش به نفت آبادان گفت: زندگی ورزشی همین است. من از سوی چند تیم، پیشنهاداتی داشتم و در آخر، تصمیم گرفتم به نفت آبادان بپیوندم. اگر صبر می کردم، شاید شاهد پیشنهادهای دیگری هم بودم اما ترجیح دادم به صنعت نفت بیایم. مربیگری در این تیم، تجربه جدیدی است و امیدوارم، با موفقیت همراه باشد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد کرار جاسم و شایعات مبنی بر خروج این بازیکن از صنعت نفت، افزود: در این لحظه نمی دانم که او رفته یا نه، مشکلی پیش آمده است که صادقانه بگویم، این شرایط را ترامپ برای ایشان به وجود آورده است. امیدوارم کرار این موقعیتش را حل کند و ما را همراهی کند. او به اصفهان نیامده است اما در آبادان با ما تمرین می کرد.

در پایان، سرجیو در مورد برگزاری بازی فاقد حضور تماشاگران، افزود: از این بابت متاسفم؛ فکر می کنم فوتبال برای تماشاگر است، فوتبال با تماشاگر فوتبال معنا پیدا می کند و فوتبال بی تماشاگر مثل غذای فاقد نمک و فلفل است.

.

منبع : imna.ir