آکاایران: مدیر رسانه ای تیم فوتبال ذوب آهن گفت: اگر قطع برق ورزشگاه را ناشی از سوختگی فیوز برق ورزشگاه بدانیم سوال این است که آیا حضور دوربین باشگاه نساجی در تمرین روز سه شنبه ما در ورزشگاه سیمرغ هم اتفاقی بوده است؟

به گزارش آکاایران: به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه ذوب آهن احسان بعیدی  در واکنش به اظهارات معاون باشگاه نساجی در مورد قطعی برق ورزشگاه سیمرغ گفت: جالب است که مسئولان ورزشگاه سیمرغ روز گذشته بارها اعلام کردند دلیل قطع برق را نمی دانند اما معاون باشگاه نساجی می گوید به خاطر سوختگی فیوز برق بوده است! این خیلی جالب است که برق این ورزشگاه در اواخر تمرین تیم ذوب آهن وصل می شود و مدیران ورزشگاه هم بارها گفتند دلیل قطع برق را نمی دانند.

وی افزود: اگر بر فرض بخواهیم قطع برق ورزشگاه را ناشی از سوختگی فیوز برق ورزشگاه بدانیم سوال این است آیا حضور دوربین باشگاه نساجی در تمرین روز سه شنبه ما در ورزشگاه سیمرغ هم اتفاقی بوده است؟! فردی با دوربین در جایگاه ویژه ورزشگاه هنگام تمرین حاضر بود و ما از این فرد خواستیم که محل تمرین را ترک کند! این دوربین ظاهرا متعلق به گروه آنالیز باشگاه نساجی بوده است و حالا این مساله را باشگاه نساجی چطور توجیه می کند؟

دیدار دو تیم نساجی و ذوب آهن امشب در هفته اول لیگ برتر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می شود.

.

منبع : imna.ir