آکاایران: ۴ کشته و مجروح در تصادف محور اصفهان به شهرکرد، دستگیری سارق داخل خودرو با ۱۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه و کشف محموله کالای قاچاق در سمیرم از مهم ترین اخبار انتظامی استان اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر بود.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایمنا، سرهنگ سعید سلیمیان، رییس پلیس آگاهی استان در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وصول خبری مبنی بر دپو و توزیع کالای خارجی قاچاق در یک انبار تخلیه بار اطراف شهر اصفهان رسیدگی به موضوع در دستور کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی از محل مورد نظر بازرسی شد که تعداد ۳۳۱ جفت کفش،۳ کیسه البسه و ۷۰۰ بطری شیشه مایع شکلات خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

این مقام انتظامی از دستگیری ۲ نفر در این رابطه خبر داد و بیان داشت: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد ریال اعلام شده است.

۴ کشته و مجروح در تصادف محور اصفهان به شهرکرد

سرهنگ حسین پور قیصری، رییس پلیس راه استان اصفهان اظهار کرد: روز گذشته مأموران پلیس راه "اصفهان-شهرکرد" از تصادف یک سواری پژو پارس و ۲ دستگاه ۴۰۵ با یکدیگر در منطقه "سپیددشت" این محور مطلع و جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این حادثه رانندگی یکی از سواری های ۴۰۵ با پژو پارس برخورد و دیگر ۴۰۵ نیز با این ۲ خودرو تصادف کرده بود که متأسفانه راننده و سرنشین پارس و سرنشین یکی از سواری های ۴۰۵ دردم فوت شدند.

سرهنگ پور قیصری از مجروح شدن یکی از سرنشین های دیگر سواری پژو ۴۰۵ نیز خبر داد و بیان کرد: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات جاده ای انحراف به چپ توسط سواری پارس اعلام شده است.

دستگیری سارق داخل خودرو با ۱۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه

سرهنگ علی جعفری نژاد، فرمانده انتظامی خمینی شهر، گفت:در پی اعلام سرقت داخل خودرو ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی تحقیقات خود را برای دستگیری سارق یا سارقان احتمالی آغاز کردند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات گسترده و اقداماتی تخصصی با توجه به نحوه سرقت و بررسی خودروهای مسروقه، اکیپ های گشتی را در مناطق مختلف شهرستان مستقر کردند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس آگاهی حین گشت زنی مؤثر وهدفمند خود سارق را حین سرقت لوازم خودرو شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی تصریح کرد : متهم که از سارقان حرفه ای می باشد طی بازجویی های پلیس به سرقت ۱۰۰ میلیون ریال قطعات و اموال داخل خودرو اعتراف که در این خصوص پرونده تشکیل، و مالباخته گان شناسایی و متهم برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

پرونده سارق ۱۷ ساله با ۷ فقره سرقت بسته شد

سرهنگ حسن نیکبخت، فرمانده انتظامی فلاورجان اظهار کرد: در پی وقوع چندین مورد سرقت از مغازه های شهرستان "فلاورجان" بررسی موضوع به صورت ویژه دردستورکار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی موفق شدند سارق را که فردی ۱۷ ساله بود شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ نیکبخت بیان کرد : سارق دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبرو شد به ۷ فقره سرقت از مغازه های شهرستان "فلاورجان" اعتراف کرد.

 کشف محموله کالای قاچاق در سمیرم

سرهنگ سهراب قرقانی، فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید "رییسیان" شهرستان "سمیرم" یک دستگاه اتوبوس مسافربری ولوو را جهت بررسی و بازرسی متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی ازاین خودرو تعداد ۵ دستگاه کولر گازی دو تکه و تعداد ۲۴ عدد چمدان مسافرتی خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان ۳۰۰ میلیون ریال اعلام شده است .

.

منبع : imna.ir