آکاایران: وقف چی:

هرج و مرج های اقتصادی کشور منافع عده ای را تامین کرد/دولت به جای پس گرفتن امضاهای سوال از روحانی مشکلات اساسی را حل کند

سرویس اقتصادی
نماینده مردم زنجان در مجلس، گفت: مسئولان دولتی به جای پاک کردن صورت مسئله و تلاش برای پس گرفتن امضاهای سوال از رییس جمهور برای حل مشکلات اساسی جامعه تلاش کنند.
جمعه 5 مرداد 1397 ساعت 14:01

آکاایران: هرج و مرج های اقتصادی کشور منافع عده ای را تامین کرد/دولت به جای پس گرفتن امضاهای سوال از روحانی مشکلات اساسی را حل کند

هرج و مرج های اقتصادی کشور منافع عده ای را تامین کرد/دولت به جای پس گرفتن امضاهای سوال از روحانی مشکلات اساسی را حل کند نماینده مردم زنجان در مجلس، گفت: مسئولان دولتی به جای پاک کردن صورت مسئله و تلاش برای پس گرفتن امضاهای سوال از رییس جمهور برای حل مشکلات اساسی جامعه تلاش کنند. هرج,و,مرج,های,اقتصادی,کشور,منافع,عده,ای,را,تامین,کرد/دولت,به,جای,پس,گرفتن,امضاهای,سوال,از,روحانی,مشکلات,اساسی,را,حل,کند Icana Icana

علی وقف چی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مطرح بودن سوال از رییس در مجلس، گفت: سوال، استیضاح، تحقیق و تفحص و نظارت از وظایف نمایندگان است، لذا نمایندگان نباید از این ابزارها استفاده کنند و اگر این از این ابزارها برای نظارت استفاده کردند تا حصول نتیجه باید پیگیر موضوع باشند.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی  در تشریح دلایل نمایندگان برای طرح سوال از رییس جمهور، افزود: هرج و مرج های اقتصادی که در دولت به وجود آمد و منجر به تنش های مختلف اقتصادی در خانواده ها و اقشار کم درآمد شد، سودجویی عده ای را به دنبال داشته و منافع عده ای را تامین کرد، سبب طرح سوال از رییس جمهور شد.

به گزارش آکاایران: دولت باید تغییراتی  در کابینه اقتصادی خود اعمال کند
 وی با اشاره به محورهای سوال از رییس جمهور، ادامه داد: انتظار این است نمایندگان سوال از رییس جمهور را که با موضوعات پنجگانه کنترل قاچاق، استمرار تحریم های بانکی علیرغم اجرای تمام تعهدات برجامی از سوی ایران، عدم اقدام شایسته نسبت به کاهش بیکاری، رکود اقتصادی و افزایش شتابان ارزهای خارجی مطرح کرده اند تا حصول نتیجه پیگیری کنند. 
این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: دولت یا باید تغییراتی  در کابینه اقتصادی خود اعمال کند و یا تعهد دهد در یک مدت زمان مشخص اصلاحات اقتصادی را انجام داده و جامعه را از این وضعیت خارج کند.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مسئولان دولتی به جای پاک کردن صورت مسئله و تلاش برای پس گرفتن امضاها برای حل مشکلات اساسی جامعه تلاش کنند./
پایان پیام

.

منبع : icana.ir