آکاایران: در دیدار هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران با  امام کل مسلمانان غنا  مطرح شد:

تاکید بر لزوم گفتگو میان ادیان آسمانی

سرویس بین الملل
حسین امیری خامکانی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و غنا  و هیأت همراه با عثمان نوحو شاربوتو امام کل مسلمانان غنا دیدار و گفتگو کرد .
پنج شنبه 4 مرداد 1397 ساعت 22:02

آکاایران: تاکید بر لزوم گفتگو میان ادیان آسمانی

تاکید بر لزوم گفتگو میان ادیان آسمانی حسین امیری خامکانی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و غنا  و هیأت همراه با عثمان نوحو شاربوتو امام کل مسلمانان غنا دیدار و گفتگو کرد . تاکید,بر,لزوم,گفتگو,میان,ادیان,آسمانی Icana Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،حسین امیری خامکانی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و غنا  و هیأت همراه با عثمان نوحو شاربوتو امام کل مسلمانان غنا دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش آکاایران: امیری خامکانی در  این دیدار بر ضرورت وحدت میان مسلمانان جهان گفت: اتحاد و وحدت میان مسلمانان رمز پیروزی امت اسلامی در برابر دشمنان است. 

رییس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و  غنا  تأسیس دانشگاه اسلامی توسط ایران در غنا را در راستای حمایت از ارتقا سطح علمی جوانان مسلمان در هر جای جهان مهم و تأثیرگذار دانست و بر تداوم فعالیت های علمی و فرهنگی کشورمان در غنا تأکید کرد .

در ادامه این دیدار عثمان نوحو شاربوتو  امام کل مسلمانان غنا ، بر لزوم گفتگو میان ادیان آسمانی تأکید کرد  و افزود: بر اساس آموزههای قرآنی پرهیز از خشونت و برقراری صلح و عدالت وظیفه تمامی انسانها فارغ از دین ، مذهب و نژاد است  . 

امام کل مسلمانان غنا  در پایان از فعالیت های علمی و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران در مناطق مسلمان نشین غنا قدردانی کرد.

.

منبع : icana.ir