Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
دستگیری زورگیر سابقه دار سیدخندان
 دستگیری زورگیر سابقه دار سیدخندان
رئیس کلانتری 120 سیدخندان از دستگیری یک زورگیر در این محدوده با شلیک هوایی پلیس خبر داد.

آکاایران: دستگیری زورگیر سابقه دار سیدخندان

آکاایران: رئیس کلانتری 120 سیدخندان از دستگیری یک زورگیر در این محدوده با شلیک هوایی پلیس خبر داد.

ایسنا: رئیس کلانتری 120 سیدخندان از دستگیری یک زورگیر در این محدوده با شلیک هوایی پلیس خبر داد.

به گزارش آکاایران: سرهنگ داوود زندی دراین باره گفت: چندی پیش با ارایه شکایت‌های متعدد از سوی شهروندان ساکن محدوده سیدخندان درباره سرقت‌ها و زورگیری‌های یک سارق با موتورسیکلت، پرونده‌ای در دایره قضایی کلانتری 120 سیدخندان تشکیل و تیمی از مأموران تجسس برای شناسایی و دستگیری متهم وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه در بررسی‌ها و تحقیقات انجام شده مشخص شد که سارق مذکور یکی از زورگیران سابقه دار این محدوده است، گفت: در پرونده این فرد چندین فقره سابقه سرقت و زورگیری بود.

زندی با اشاره به شناسایی پاتوق و محل تردد این متهم گفت: در ادامه با کسب دستور قضایی از دادسرای ناحیه چهار رسالت، تیمی از ماموران برای دستگیری متهم وارد عمل شدند و سرانجام پس از چندین روز تعقیب و مراقبت، نهایتا این متهم در خیابان خواجه عبدالله شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفت.

رییس کلانتری 120 سیدخندان با بیان اینکه این فرد قصد فرار از دست ماموران را داشت، گفت: در ادامه عملیات تعقیب و گریز ماموران اقدام به شلیک تیرهوایی کرده و این فرد متوقف و دستگیر شد.

وی با اشاره به انتقال متهم به کلانتری و انجام بازجویی، اظهارکرد: این فرد در کلانتری به بزه انتسابی اعتراف کرد.

به گفته رییس کلانتری 120 سیدخندان، در بازرسی از وسایل متهم چهار دستگاه گوشی تلفن همراه و تعدادی کیف پول و کارت های شناسایی و بانکی مسروقه شهروندان کشف و ضبط شد.

زندی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم گفت: این فرد پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم و کشف دیگر جرائم احتمالی به دادسرای ناحیه چهار رسالت معرفی شد.


.

منبع : havades.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :