آکاایران: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگدر خصوص آخرین جزئیات تصادف امروز یک دستگاه پژو ۲۰۶ در بزرگراه شهید بابایی و جان باختگان پنج نفر از کارگران فضای سبز شهرداری تهران به دلیل شدت برخورد خودروی یادشده با آنها خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سردار محمدرضا مهماندار از وقوع یک تصادف فوتی خبر داد و گفت: ساعت 6:40 صبح امروز یک دستگاه خودروی 206 که در مسیر غرب به شرق بزرگراه بابایی در حال حرکت بوده، در روی پل هنگام از مسیر خود منحرف می شود و به گاردریل کنار بزرگراه برخورد می کند.

به گزارش آکاایران: وی افزود: متأسفانه در این حادثه خودروی یاد شده با 6 نفر از کارگران فضای سبز شهرداری برخورد می کند که منتظر سرویس خود برای جابه جایی بوده و در فضای حاشیه بزرگراه نشسته بودند.

مهماندار گفت: متأسفانه در اثر این برخورد 3 نفر در دم جان خود را از دست می دهند و 3 نفر نیز به بیمارستان منتقل می شوند که ۲ نفر از آنها نیز در بیمارستان جان خود را از دست می دهد. شدت ضربه تا حدی بوده که 2 نفر از این افراد در اثر برخورد با خودرو به فضای سبز اطراف پرتاب می شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین اظهار داشت: متأسفانه در تستی که از راننده و سرنشینان این خودرو به عمل آمد مشخص شد که 3 نفر از این افراد حالت طبیعی نداشته و مشروبات الکلی مصرف کرده بودند.

این مقام انتظامی افزود: عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه علت اصلی حادثه بوده اما راننده هم خواب آلوده بوده و استفاده از مشروبات الکلی نیز در بروز این سانحه مؤثر بوده است.

*عکس تزیینی است

.

منبع : havades.ir