آکاایران: معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران گفت: ۱۶ واحد صنفی به علت تخلف از مقررات ابلاغی پروتکلهای بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پلمب شدند.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ نادر مرادی با اشاره به طرح کنترل و نظارت بر صنوف به منظور ساماندهی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهر تهران اظهار کرد: روز گذشته طرح کنترل و نظارت بر صنوف در دستور کار مأموران نظارت بر اماکن عمومی پایگاه های 10 گانه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران افزود: در اجرای این طرح از 90 واحد صنفی بازدید به عمل آمد، به 45 واحد صنفی تذکر داده شد و 16 واحد صنفی نیز به علت تخلف از مقررات ابلاغی پروتکلهای بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پلمب شدند.

وی تصریح کرد: متصدیان این واحدهای صنفی پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی از استمرار اقدامات کنترلی و طرحهای نظارتی پلیس برای حفظ سلامت مردم خبر داد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اطلاع دهند.

پلمب یک رستوران حوالی بزرگراه ارتش به دلیل هنجارشکنی
پلمب 7 واحد عرضه کننده قلیان در بازار تهران

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com