آتش سوزی در اداره برق خیابان ستارخان + تصاویر- اخبار اجتماعی
سخنگوی آتش نشانی تهران از آتش سوزی در یکی از ادارات برق در خیابان ستارخان خبر داد.

آکاایران: آتش سوزی در اداره برق خیابان ستارخان + تصاویر

آکاایران: سخنگوی آتش نشانی تهران از آتش سوزی در یکی از ادارات برق در خیابان ستارخان خبر داد.

- اخبار اجتماعی -

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی در یکی از ادارات برق در خیابان ستارخان، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 11:46 امروز آتش‌سوزی در خیابان ستارخان، در یکی از ادارات مربوط به اداره برق، به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به قرار گرفتن یک ایستگاه آتش‌نشانی در مجاورت محل حادثه ادامه داد: آتش‌نشانان در کمتر از دو دقیقه به محل حادثه رسیدند.

وی خاطرنشان کرد: در محوطه باز این اداره برق، یک دستگاه بزرگ تولید برق وجود داشت که در بخشی از قسمت خنک‌کننده آن و تجهیزات برقی (فیلترها و بخش کاغذی) آتش‌سوزی روی داده بود.

ملکی بیان کرد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان، عوامل اداره برق نیز پس از قطع برق و ایمن‌سازی، مشغول خاموش کردن آتش شده بودند اما به تنهایی نمی‌توانستند این کار را به اتمام برسانند که آتش‌نشانان ضمن آغاز عملیات، به سرعت آتش باقیمانده را خاموش کردند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت، گفت: آتش‌نشانان محل حادثه را پس از ایمن‌سازی تحویل مسئولان مربوطه دادند.

,حوادث, آتش سوزی, سازمان آتش نشانی تهران

,حوادث, آتش سوزی, سازمان آتش نشانی تهران

,حوادث, آتش سوزی, سازمان آتش نشانی تهران

,حوادث, آتش سوزی, سازمان آتش نشانی تهران

مهار آتش‌سوزی جزئی در بخش غیرپزشکی یک بیمارستان + تصاویر
فیلم| نجات 100 نفر در حادثه آتش‌سوزی مجتمع مسکونی 10 طبقه

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :