آکاایران: سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران از کشف ۲۵۰ هزار لیتر روغن خودرو، ۲۰ هزار لیتر ضدیخ خودرو و ۲۰ هزار عدد فیلتر روغن خودرو احتکار شده در یک انباری خبر داد.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ محمد جلینی، با اعلام خبر کشف اقلام مصرفی خودرو که احتکار شده بودند، در این رابطه اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر دپو ضدیخ، روغن موتور و فیلتر روغن در انباری در حوالی منظقه اتابک، شناسایی آن به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری 132 نبرد قرار گرفت.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران افزود: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر داشت و در ادامه تحقیقات پلیسی، هویت مالک انباری و همدستش شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی تیمی از مأموران کلانتری 132 نبرد، پنجم مرداد به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند در بازرسی از داخل انباری 250 هزار لیتر روغن خودرو، 20 هزار لیتر ضدیخ خودرو و 20 هزار عدد فیلتر روغن خودرو احتکار شده را کشف کنند.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 50 میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطرنشان کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر شده و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

تهران| کشف 100000 طاقه پارچه خارجی قاچاق و احتکاری در مولوی
کشف بیش از یک میلیون اقلام بهداشتی احتکارشده

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com