چهار دزد مسلح که در لباس مأموران پلیس آگاهی و به بهانه توقیف کالای قاچاق اقدام به سرقت محموله های بزرگ می کردند دستگیر شدند.

سرهنگ علی ولی پور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه محموله در مبادی ورودی شهر تهران روشن شد که چهار مرد مسلح به تجهیزات نظامی از جمله اسلحه کمری، بی سیم ودستبند در پوشش مأموران پلیس آگاهی و به بهانه توقیف محموله های کالای قاچاق اقدام به ربودن رانندگان کرده و پس از سرقت محموله ها رانندگان را در بیابان رها می کنند.

 

در تحقیقات انجام شده از این رانندگان، همگی گفتند که چهار مرد حدود ۳۵ الی ۴۰ ساله با استفاده از انواع خودروهای سواری ابتدا آنها را در مبادی ورودی شهر تهران بویژه در اتوبان قم - تهران متوقف کرده اند و ضمن معرفی خودشان به عنوان مأموران پلیس آگاهی، به بهانه داشتن محموله قاچاق آنها را ربوده اند و سپس در بیابان های حاشیه تهران رها کرده اند.

 

یکی از این رانندگان به کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: هنگام شب با خودروی وانت لوازم خانگی به ارزش تقریبی ۱۲۰میلیون تومان، از شهرستان قم به تهران می بردم که چهار سرنشین یک خودروی سواری در جاده من را متوقف کردند و ضمن معرفی خود به عنوان مأموران پلیس مدعی شدند که محموله ماشین من قاچاق است و باید توقیف شود. یکی از آنها سوار وانت من شد و رفت؛ سه نفر دیگر که مسلح به سلاح کمری، بی سیم، شوکر و دستبند بودند ابتدا دست های مرا بستند و سوار خودرو خودشان کردند و به بیابان های منطقه کهریزک بردند و در آنجا مرا از ماشین پیاده کردند و خودشان با ماشین از محل دور شدند.

 

به گزارش پلیس، سرانجام هر چهار سارق مأمور نما طی چند عملیات پلیسی دستگیر شدند و به چندین سرقت اعتراف کردند.

 

 

iran-​newspaper.‎​com
.

منبع : sarpoosh.com